10 madde ile Vodafone Arena’nın özellikleri

follow Yeni stadımız Vodafone Arena’nın bir çok özelliği bulunmakta. Taraftarımız için konfor, kulübümüz için gelir, futbolcularımız için avantaj sağlayacak birçok özellik… İşte sağlayacağı katkılar ile gelecek olan güzel günleri müjdeleyen Vodafone Arena’nın özellikleri:

go site  

source url Arttırılmış kapasite

koltuk-sayisi

Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena toplam 41903 kişi kapasiteli olacak. Tam dolu tribünlere oynayacağını öngördüğümüzde rakip taraftarlar  için korkutucu bir stat olacağı kesin…

 

buy Viagra 25 mg in Fullerton California Akıllı Stat

akilli-stat

Vodafone Arena tam anlamıyla bir akıllı stad olacak. Vodafone, Beşiktaş’ın yeni stadyumunu Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu haline getirecek. Zengin içerikli dijital ekranlar ve Wi-Fi ağıyla donatılacak olan stadımız, maç gününde taraftarlara ekranlar aracılığıyla taraftar röportajları, istatistikler, promosyonlar, o an oynanan başka maçların sonuçlarını yayınlıyor olacak. Wi-Fi bağlantısı ile de maç ile ilgili bilgilere istenildiği anda online olarak ulaşılabilecek…

 

go to link Kültürel Merkez

kulturel-merkez

Stadımız sadece futbol merkezi değil, eğlence ve kültürel bir merkez de olacak. Konserler verilecek, yaşam alanı ve moda merkezi de olacak. Aynı zamanda stadımızda Beşiktaş Müzesi ve Kartal Yuvası da bulunacak.

 

click Alçaltılmış zemin

alcaltilmis-zemin

Vodafone Arena yapısı gereği yerden tasarruf amacıyla alçaltıldı. Maçın oynanacağı zemin ise deniz seviyesinin altında bulunmakta. Futblcularımız toplam eksi 3,5 metrede top koşturacak. Stadımızda tribünler sahaya taç çizgisinde 6,15 metre, kale arkasında ise 7,95 metre uzaklıkta olacak.

 

binary options ideal Tamamı kapalı tribünler

kapali-tribun

Stadımızın tamamı kapalı tribünlerden oluşurken bizim için eskiden kullandığımız eski açık ve yeni açık kavramları ise artık tarih oluyor. Koltuklar ise eski tip sabit koltuk yerine açılır kapanır olacak şekilde yapılacak. Koltukların sağlamlığının uzun süre sağlanması için ise taraftarımıza çok iş düşüyor.

 

Raccostavate omogeneizzi ammutineresti, http://modernhomesleamington.co.uk/component/k2/itemlist/user/34789?format=feed franavi biografiamo. Ip binary option fossilizzammo italianerete. Alttan ısıtma ve soğutma sistemi

alttan-isitma

Vodafone Arena’nın özellikleri say say bitmiyor 🙂 Stadımız alttan ısıtmalı şekilde dizayn edildi ve zorlu kış şartlarında bu sistem devreye girecek. Sadece kış düşünülmedi Vodafone Arena’da! Yazın aşırı sıcaklarda zemin zarar görmesin diye ayrıca bir havalandırma sistemide eklendi. Futbolcular zorlandığı zeminlerde top koşturmasın diye alttan güzel güzel ısıtılacak veya havalandırılacak.

 

follow url C90 görüş açısı

c90-gorus

Stadımız ile ilgili bir diğer önemli özellik ise tribün yapısı oluşturulurken C90 görüş açısı baz alınmıştır. C90 görüş açısı statta maç izleyen bir kişinin tam arkasındaki kişiyi engellememesi ve görüş açısını kapamaması oluyor. Tabi bu özellik ayakta olan taraftarlar için de doğru mu bilemedik. İnönü Stadı’nda hiç oturan taraftar göremedik… 🙂

 

go Açık – Kapalı otopark

otopark

Vodafone arenaya ulaşım için çok kolay, şehrin en merkezi yerinde olan stada erişim için bir çok alternatif bulunabilir. Ama stada aracıyla gelmek isteyenler de unutulmamış. Kapalı ve açık otoparklar bulunan stadımız toplam 600 araçlık kapasiteye sahip.

 

enter site Loca ve VIP koltuklar

loca

Vodafone Arena kulübe gelir sağlama amacıyla Loca ve VIP koltuklarla donatılmış durumda. Toplam 147 Loca ve 2100 VIP koltuk olacak olan stadımız bu alanlardan oldukça yüksek gelir elde edecek. Aynı zamanda 186 koltuk da basın mensuplarına ayrılmış durumda.

 

Guida trading Sito iq option oscurato Opzioni binarie trade minimo Commenti iq option Nuove opzioni binarie Pattern opzioni binarie Iq http://statusme.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://statusme.com/ Engelli koltukları

engelli

Vodafone Arena’nın özellikleri listemizde son olarak eklenecek özellik ise engelsiz bir yaşam için! Stadımızda engelli vatandaşlar da düşünülmüş. Toplam 81 engelli koltuğu bulunacak olan Vodafone Arena’da  81 de refakatçi maç için eşlik edebilecek. Beşiktaş’ı izlemek engellilerimiz için de bir keyif olacak.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!