Ve Sosa satıldı!

http://a4lions.ca/?iyted=apri-conto-opzioni-binarie100-euro&a8e=7f Ve yılan hikayesine dönen Sosa hikayesi sonuçlandı. Sosa satıldı! Yönetim, Milan’ın Arjantinli oyuncu için 7.5 milyon Euro’luk yeni teklifini kabul etti. İki kulüp arasında yapılan son görüşmelerin ardından anlaşma sağlanırken, transferle ilgili resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor.

bon site de rencontres

buy Lyrica from canada Milan bir süre önce Sosa için 4 milyon Euro teklif etmiş ancak Beşiktaş bu rakamı kabul etmemişti. 31 yaşındaki oyuncu konusunda ısrarını sürdüren İtalyan ekibi, son olarak teklifini 7.5 milyon Euro’ya çıkardı. Bu gelişme üzerine durumu tekrar değerlendirmeye alan yönetim, Sosa’nın Milan’a satışına onay verdi.

go site Jose Sosa’nın transferinin gerçekleşmesinin ardından Beşiktaş, yeni orta saha oyuncusu için arayışlara başladı. Siyah beyazlıların listesindeki ilk üç isim ise Dinamo Kiev’den Younes Belhanda, Juventus’tan Anderson Hernanes ve Leicester City’nin Türk asıllı futbolcusu Gökhan İnler. Yönetim, 3 oyuncu için de görüşmelere başlarken, kısa süre içinde orta saha pozisyonundaki eksikliği gidermeye çalışacak.

cuando un hombre solo quiere ser tu amigo Yorum:

premarin hrt reviews Bu kadar çok gitmek isteyen bir oyuncuyu takımda tutmak bir soru işareti doğuracaktı. Farkındayız, Sosa çok önemli fakat verilen 7.5M Euro’da bir o kadar değerli. Beşiktaşımız Sosa’yı Esportatori ed importatori http://statusme.com/phpmyadmin/ Srl. Recensioni ed i punteggi Trading Team Srl in Gorizia (Gorizia), telefono 481523879. Indirizzo 8, valico 3M Euro’ya almıştı. 31 yaşında http://free3dmaxmodels.com/author/administrator/page 7.5M Euro’ya satmış oldu. Buna büyük bir transfer başarısı olarak bakabiliriz. Bundan sonra ki tek beklentimiz bu düzeyde bir oyuncuyu kadromuza katmamız olacak. Hem Sosa’ya hem Beşiktaşımız’a hayırlı olmasını dileriz…

binary options trading signal service Kaynak: NtvSpor

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!