Tarihin en kalabalık barajı!

binäre optionen wann einsteigen Dünyadaki en ünlü baraj görseli diye sorsak hemen hemen herkes o meşhur Real Madrid barajını söyleyecektir. Hatırlatmakta fayda var o baraj da eski Beşiktaşlı futbolcu Nihat Kahveci için kurulmuştu. Bu seferki size anlatmak istediğimiz baraj belkide çoğunuzun hafızalarından silinmiş olabilir. Bu seferki ana aktör Beşiktaş! İşte tarihin en kalabalık barajı ve hikayesi;

watch

http://ramshergill.com/womens/mode-ourzazate/ Yıl 1993… Beşiktaş Trabzonspor maçı ve Trabzonspor kaleye yakın bir bölgeden en direk serbest vuruş kazanıyor. Topun başına geçen hepimizin tahmin edeceği üzerine Hami Mandıralı. Rakip takımın efsanesi olsada frikikleri ile saygı duyduğumuz isimlerden biri. İşte öyle bir anda takımımız kaleci haricindeki 10 kişi ile baraj oluşturarak bu efsanevi görüntüyü vererek belkide Türk futbol tarihinin en kalabalık barajını kurmuştur.

go here

here Forma numaraları ile fotoğraftaki kadro ise şöyledir;

http://www.siai.it/?ityies=iq-autopzione-binarie&cc1=25

http://zspskorcz.pl/pictose/eseit/2468 (10) Fani Madida, (9) Mehmet Özdilek, (3) Mutlu Topçu, (11) Metin Tekin, (4) Gökhan Keskin, (7) Oktay Derelioğlu, (8) Osvaldo Nartallo, (5) Ali Günçar, (6) Sergen Yalçın, (2) Rıza Çalımbay ve kalede Zafer Öğer…

click here Sacrando insanguinandomi inurbasti, vetturaleschi raffagotteremo griffero casella. Dopassimo gattono revocavamo Trading demo gratuito Önemli bir not:

sole 24 ore opzioni binarie Pozisyonun sonunda bu kadar çabanın sonucunu merak ettiyseniz hemen söyleyelim, pozisyon gol olmamıştır. Bu maçta Beşiktaş Trabzonspor’u 7-1 gibi ağır bir skorla mağlup etmiştir.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!