Talisca’dan açıklama: Benfica’ya acımam

http://avpsolutions.com/blog/author/accept_credit_cards/page/5/ Yeni transferimiz Anderson Talisca, best online dating sydney A Spor’un sorularına çarpıcı yanıtlar verdi. Brezilyalı yıldız, Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak Benfica maçında eski takımına karşı gol atmak istediğini söyledi. Benfica gibi büyük bir kulüpten Beşiktaş gibi başka bir büyük kulübe geldiğini ifade eden Talisca, “ http://totaltechav.com/merdokit/1489 Disponibilit Tabiki transfer süreci farklı oldu. Başka şeyler de olabilirdi transfer sürecinde ama bizi bu noktaya getirdi. Artık hem Benfica için hem benim için çıkmaz bir yola girdik ve ben Beşiktaş’a gelmek istedim. Kendi isteğimle buradayım ve burada olmaktan dolayı da çok mutluyum” dedi.

where can i buy propecia in malaysia
Sevinmeden olmaz

follow url go to link Portekiz ekibinde iki güzel sezon geçirdiğini belirten Brezilyalı oyuncu şöyle devam etti: “ http://www.sugaredstyle.com.au/?seltork=How-to-maximise-binary-options-strategy&bfd=a4 Benfica bana güvendi, beni transfer ettiler ama şu anda buradayım. Kesinlikle profesyonel düşünüyorum. Beşiktaş formasını ıslatmak için giyiyorum. Maçta elimden geleni yapacağım. Eğer gol atarsam da tabi ki sevineceğim. Sevinmek bu işin bir parçası. Gol attıktan sonra Beşiktaş futbolcusu olarak golümü kutlayacağım.

10 numarayı seviyorum

http://gsc-research.de/gsc/research/hv_berichte/detailansicht/index.html?cHash=8893d2a5be Beşiktaş’ta transfer olmasını isteyen kişinin teknik direktör Şenol Güneş olduğunu belirten sambacı, “ go Elbette ilk başta hocamızın gösterdiği, ihtiyacı olduğu yerde oynayacağım. Orada oynarken de elimden gelenin en iyisini yapacağım. Daha çok gol attığım ve sevdiğim pozisyon 10 numara… O bölgede kendimi daha iyi hissediyorum. Hem gol açısından hem asistlerimle olsun, takımıma daha fazla katkı yapabileceğime inanıyorum. Geride gol sayısı biraz daha düşebilir” yorumunu yaptı.

Talisca’nın anlamı

follow url Brezilyalı yıldız Talisca, adının nasıl okunduğu sorusuna ilginç bir yanıt verdi: “ go to site İsmim Anderson Souza Conceiçao.. Benim lakabım Talisca… Okunuşu ise daha çok ‘Talişka’ gibi ancak Avrupa’dayken herkes bana ‘Taliska’ diye seslendi. Talisca’nın anlamı ise ‘uçurtma çıtası’.

Trading CFDs and/or http://brothershandcarwash.com/milioster/638 involves significant risk of capital loss.  

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!