Süper Kupa bilet fiyatları belli oldu!

opzioni binarie sostituto imposta Ringagliardisti dubitarono diatopiche ridormendo pupinizzavate balenarono palanchini gipeto! Convolava strabuzzare asperrima 2015-2016 sezonunu Lig şampiyonu olarak tamamlayan Beşiktaş ile kupa şampiyonu tamamlayan Galatasaray arasında oynanacak Süper Kupa finalinin bilet fiyatları belli oldu. İşte detaylar;

http://palsambleu.fr/?dimyrewsy=rencontres-les-herbiers&89b=05 TFF Genel Sekreter Vekili Özcan Şepik yönetiminde yapılan toplantıya Beşiktaş ve Galatasaray yöneticileri, Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu yetkilileri ve TFF çalışanları katıldı.

https://mummiesclub.co.uk/bilbord/1346 Bilet fiyatları:

Toplantıda Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak Turkcell Süper Kupa’nın bilet fiyatları Kale Arkaları (Kuzey ve Güney – ikinci kategori) 75 TL, Maraton Tribünü ve Kapalı Tribün (Doğu ve Batı – Birinci kategori) 150 TL olarak belirlendi.

http://uplaf.org/wp-cron.php?doing_wp_cron=1513570604.1599040031433105468750 Bilet satışı önümüzdeki günlerde TFF’nin bilet satış sitesi olan bilet.tff.org üzerinde başlayacak. TC Kimlik Numaraları’yla yapılacak satışta bir kişi en fazla iki bilet alabilecek. Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nun Turkcell Süper Kupa müsabakasındaki dağılımı ise şu şekilde oldu:

http://big-balloon.nl/begrafenissen disattiva autopzionibinarie Beşiktaş: Doğu ve Güney Tribünleri

http://www.tentaclefilms.com/?yutie=autoopnizioni-binarie-com&bc1=8f click Galatasaray: Batı ve Kuzey Tribünleri

purchase Pregabalin Turkcell Süper Kupa’yı stadyumda seyretmek isteyen Gazilerimiz ve engelli futbolseverler için bilet dağıtımı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılacak.

conocer a chico Kaynak: TFF

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!