Sol bek planı hazır!!!

source link Antalyaspor maçında http://celebritysex.cz/?triores=dating-in-the-dark-india&1a9=1c aşil tendonu kopan Caner Erkin sahalardan uzun süre uzak kalacak. Bu sürede sol bekin kime emanet edileceğine ise http://gsc-research.de/gsc/nachrichten/detailansicht/index.html?cHash=18474ea2c5 Şenol Güneş karar verdi bile.

click here Caner’in sakatlığının ardından sol bekte yer alacak isim tartışmasız http://tennisclubpaimpol.fr/bisese/6331 Adriano. Barcelona’da da sol bek olarak oynayan oyuncu zaten kendini kanıtlamış durumda. Gönlümüz rahat şekilde maçları izleyebiliriz. Oynadıkça da temposunu arttıracak ve daha fazla katkı verecektir. Adriano’nun sakat ya da cezalı olacağı durumlarda ise Şenol Hoca sol beki How To Get Cytotec Prescription in Durham North Carolina Dusko Tosic’e emanet etmeyi düşünüyor.

http://www.accomacinn.com/?falos=wie-verkauft-man-bei-bdswiss Stoperde Marcelo ve Rhodolfo oynarken Tosic sol beke kaydırılacak. Tosic’e alternatif olarak ise http://economicforumpbc.com/?nikolasdk=fare-trading-con-credito-telefonico&8d1=6f Atiba ya da Beck de düşünülüyor ama sol bekte bu iki oyuncuyu görme şansımız oldukça düşük.

forex ou opcoes binarias click here Kaynak: Takvim

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!