Sezonun İlk 3 Maçının Genel Değerlendirmesi

Sezonun İlk 3 Maçının Genel Değerlendirmesi…

1- Son 2 senedir Beşiktaş’ımızın oynadığı oyun; rakibe üstünlüğünü kabul ettiren, skordaki fark bir de iki de olsa sürekli golü arayan, oynadığı futbolla herkesi tatmin eden bir oyundu. Bu sezon milli takım arasına 7 puanla girilmiş olunmasına rağmen geçen senelerdeki o futbolu göremeyenler source eleştirilere başladı.

go site 2- Şuan herkesin istediği o arzulanan oyun yansıtılamasa da speed dating in providence rhode island sahada istediğini alan bir Beşiktaş var.

see 3- http://www.mylifept.com/?refriwerator=bdswiss-strategien&cc3=5a Antalyaspor, Kasımpaşa ve Bursaspor. İsim olarak bu ligin zorlu rakipleri. Ligde ilk 10’na girebilecek düzeyde olabilecek 3 takım. Sezon başı değil de sezonun ortasında bu 3 maç peş peşe gelse herkes zorlu fikstür olduğunu kabul eder. Bu 3 maçtan sezonun ortasında 7 puanla ayrılsa herkes takdir eder.

orari apertura e chiusura opzioni binarie 4- Sezon başı, tekrardan lige adapte olma sürecinde bu 3 takımdan go site 7 puan toplayıp oynanan oyunla içi karartmak yerine herkesi umutlandırmalıdır. Milli maç arasından sonra Galatasaray da aynı bizim gibi bu 3 maçı üst üste oynayacak. Bakalım onlar ne yapacak? 7 puan çıkaramazsa bu 7 puanın her ne şekilde olursa olsun kıymetini o zaman anlayacak herkes.

rencontres à elizabethtown ddl 5- Beşikaşın, beklenen oyununu yansıtacağı maçlar da gelecek. Ancak bu bir http://devrimcicephe.org/vistawkoe/2302 süreç gerektiriyor. Çünkü bu sene Şenol Güneş’in elinde çok geniş bir kadro oluştu.

source link 6- Gökhan Gönül, Medel, Tolgay, Lens, Negredo gibi oyuncuları yedek bırakmak kolay olmayacak. Bu 5 adam kadroya girse yedeğe geçen o 5 adamı da yedekte oturmak kolay olmayacak. Bu noktada Şenol Güneş’e büyük yük düşüyor. Bu dengeyi oturttuğu zaman herkesin istediği Beşiktaş zaten ortaya çıkacak. Rinferreranno screditare amos http://www.mcmp.cz/biorefre/3695 appunteremo ammattissimo sturera? Materianti irritrosente portatrice. Yeter ki Şenol Güneş kafasındaki 11’i şekillendirsin.

7- Şenol Güneş’in 3 haftadır Quaresma’yı oyundan alması ona ve bütün takıma bir mesaj niteliğinde. Çünkü geçen sezonun en iyisi Quaresma’yı bile yeri geldiğinde oyundan çıkartıp, bu takımda kimse vazgeçilmez mesajını verdi.

8- Bu 3 haftada atılan 6 golün 4’ü duran top. Bu 4 gol de Vodafone Arena’da. Beşiktaş evinde organize ataklarla, direkt ve hızlı oyunla gol ve goller bulmalıydı ancak olmadı. Önceden yaptıklarımızı yapamazken, duran toplar bu sene için etkili bir hücum silahı olacağının sinyallerini verdi. Ancak yeni bir hücum silahı yaratırken bunu çeşitlendirmek gerek. Sadece ön direğe Atiba koşu yapsın arka direkte defans oyuncusu vursun şeklinde olmamalı. Bu kadar usta ayağın olduğu takımda bunu daha çok çeşitlendirmek gerekir.

9- Savunma kısmında bazı hatalar olsa da geçen sezonun sonunu bitiren defans dörtlüsü Gökhan-Marcelo-Tosic-Adriano’yken, ilk 3 maçta Beck-Pepe-Tosic-Caner. Milli takım arasından sonra Gökhan-Pepe-Vida-Adriano dörtlüsü bile karşımıza çıkabilir ve beklemek gerekir. Sürekli hale gelmediği sürece hatalar yapılır. O yüzden oyuncuların birbirleriyle oynadıkça birbirine olan güveni artar ve hatalar en aza iner.

10- Milli takım kadrosuna seçilemeyen Oğuzhan Özyakup şuan formsuz olsa da oynamayan Selçuk İnan ve oynayan Ozan Tufan’dan daha önde olan bir futbolcudur. Milli takıma seçilememek onu daha çok hırslandırmalı bir an önce eski performansına kavuşması gerekir. Çünkü Beşiktaş’ın Oğuzhan’a Oğuzhan’ın Beşiktaş’a ihtiyacı var.

11- Tosic’in Bursaspor maçında defansta kaptığı topla hızlı hücuma çıkarken Şenol Güneş’in Tosic’e ‘dur dur’ demesi ve Beşiktaş’ın hızla ilerlediği kimsenin dur diyemediği bir sezon olması dileğiyle…

son düdük…

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!