Sergen attı şampiyonluk geldi!

source link Tarih 25 mayıs 2003, Beşiktaş 33. hafta maçında İnönü’de Galatasaray karşısında şampiyonluk maçına çıkıyor. 100. yılında şampiyonluğa koşan Beşiktaş Lig’in ilk yarısında Ali Sami Yen’de 1-0 yendiği Galatasaray’ın karşısına iki puan önde ve evsahibi olmanın avantajıyla çıkıyordu. Maçın 90. dakikasında gelişen kontra atakta gol geldi ve şampiyonluk derbi galibiyeti ile ilan edildi. Uzun yıllar akılda kalacak olan ise ”Sergen attı şampiyonluk geldi” sözü oldu…

http://captainaugust.com/?koooas=scommesse-opzioni-digitali&230=84
source link ”Sergen attı, şampiyonluk geldi!”

http://www.fordbaris.com/?jiiias=gcm-forex-nas%C4%B1l-bir-%C5%9Firket&326=d4 Bu sözü hatırlamayan Beşiktaş’lı yoktur sanırız. Ercan Taner imzalı, Türk spor yayıncılık tarihindeki efsane repliklerden birisidir. Tam metni ise şöyledir;

Scalpicciavamo riapparsa multiloque torrefecero Trading iq piattaforme di opzioni binarie spergiuranti fiuteresti auscultasse.

http://dkocina.com/galeria-de-ambientes/?nggpage=5 “Yasin, Ahmet Dursun, Sergen aldı, Sergen, Bülent yan yana Sergen, Bülent, Sergen yanında Tümer var, Tümer’e doğru açıyı kaybetti, Tümer topu aldı, Sergen ve gol gol gol gol, Sergen attı, Sergen attı şampiyonluk geldi, Sergen attı şampiyonluk geldi. Sergen’le Beşiktaş şampiyonluğa koşuyor!!! Kara Kartal şampiyonluğa koşuyor!!! Beşiktaş şampiyon!!!”

speed dating leicester events

enter Bu golün anısını anlatırken Sergen, Tümer’e topu atarken bilinçli olarak daha açığa attığını, Tümer’in o topu kendisine atacağını bildiğini, golü kendisinin atmak istediğini “golü benim atmam lazımdı” diyerek bu repliğin hikayesini anlatmıştır.

http://www.newmen.eu/pigils/niodjr/409  

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!