Şenol Hoca teşhisi koydu

go here Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’in, Benfica beraberliği sonrası başkan ve yöneticilerin tebriklerine oldukça soğukkanlı ve gerçekçi cevaplar verdi ve takımın daha iyi olabilmesi için sorunlara teşhisi koydu.

piattaforme opzioni binarie autorizzate consob Genel olarak UEFA Şampiyonlar Ligi’ne iyi başladığımızı belirten Şenol Güneş’in , “ http://agencijapragma.com/?kiopoa=in-quanti-giorni-avviene-il-prelievo-su-iq-option&5dd=6d Gruptan çıkmak istiyorsak, daha iyi oynamalıyız, top kontrolünü daha fazla elimizde tutmalı, daha az hata yapıp bulduğumuz pozisyonları daha fazla gole çevirmeliyiz” dediği belirtildi.

http://ortdestreffens.de/?yabloko=bin%C3%A4re-optionen-forum-2014&048=1b Tecrübeli teknik adam grupta yer alan diğer takımlar Napoli ve Dinamo Kiev’in de çok güçlü olduğunu dile getirip şunları söyledi:

rencontre У wicker park film complet en francais Bizim takım olarak daha fazla çalışmaya, daha tempolu oynamaya ihtiyacımız var. Takıma kaliteli isimler katıldı. Onların adaptasyonu çok önemli. Bunlar zaman içinde aşılacak şeyler. Takım birlikte oynamaya alışmadan sıkıntıları çözemezsiniz. En az 1 ay süreye ihtiyacımız var. Bu süreçte, daha iyi olacağımıza, daha iyi maçlar çıkaracağımıza inanıyorum. Oyuncularımızın performanslarını yükseltmesi gerekiyor. Bunu başardığımızda daha iyi ilerleyip, güzel sonuçlar alacağız. 6-7 yıldır Şampiyonlar Ligi’nde yoktuk. Bu başlangıç hem moral, hem de özgüven açısından çok iyi oldu. Neler yapabileceğimizi herkes gördü.

http://thenovello.com/alfondie/elkos/850 Yorum

source site Teşhisi yapan Şenol Hoca’ya göre oyunun pekişmesi için zamana ihtiyacımız var. Katılan yeni oyuncuların takıma adaptasyonu için elinden gelenin en iyisini yapacağını düşündüğümüz Şenol Hoca’nın sonunda istediğine ulaşacağını düşünüyor ve heves ile bekliyoruz. 🙂

cherche une fille pour la nuit a dakar  

source site How To Get Viagra Prescription in Springfield Missouri Haber Kaynağı: Sabah

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!