Şenol Hoca 3 bölgede kararsız

Bu akşam karşılaşacağımız Napoli karşısında kadro kurarken oldukça zorlanan Şenol Güneş’in 3 bölge konusunda hala kararsız olduğu ve kimin oynayacağına maç saatine doğru karar vereceği öğrenildi. Şenol Hoca’nın kararsız olduğu bölgeler ise şöyle:

site de rencontre catholique traditionaliste

en iyi forex sitesi forum Sağ bekte Gökhan Gönül’in yokluğunda iyi işler yapan Andreas Beck’in kadroda olup olmaması konusunda düşünceli olan teknik direktörümüz Gökhan’ın kadroya dönmesi ile karar vermekte zorlanıyor. Alman oyuncunun son haftalardaki performansı ile formayı bırakmayacağı düüşünülüyor. Aynı şekilde sakatlıktan dönen Gökhan İnler’in de kadroda olması beklenirken Şenol Hoca sakatlıktan dönen oyuncunun nasıl bir performans ortaya koyacağı konusunda şüpheleri olduğu, o bölgede ligde görev alan Necip’in de değerlendirilebileceği öğrenildi. Teknik direktörümüzün karar veremediği diğer pozisyon ise forvet. Maça Aboubakar’la mı yoksa Cenk’le mi başlayacağımız da maç saatine doğru netleşecek.

click here

http://josiart.at/rete/1632 Kim oynarsa oynasın, savaşsın , puan ya da  puanlar getirsin, gururlandırsın! Haydi Kartallar!!!

http://www.industries3r.com/albiol/2421

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!