Şenol Güneş’in en bomba 10 sözü…

Beşiktaş’ımızın teknik direktörü Şenol Güneş futbol adamlığının yanında adeta bir düşünür ve filozof gibi konuşmasını da bilen birisi. Hal ve tavırlarıyla herkesin takdirini kazanan Şenol hoca kimi zaman yaptığı açıklamalar ile insanı düşüncelere sürüklüyor, kimi zaman ise ufuk açıyor. Çeşitli röportajlarda Şenol Güneş’in ettiği güzel lafları bularak sizler için listeledik.

voltaren gel india buy online  

zyvoxam 600 mg tabletas precio “Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız da olsa etrafına ışık saçar. Üzülme, doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar”

aspirin 81 mg 1000 tablets  

click Ben mükemmel değilim ama mükemmelliği kovalayan biriyim.

Senol gunes Aciklamalar

 

 

buy generic Orlistat 120 mg online no prescription Emek veren bir takım alarak, paraya karşı yetenek ve emeğin savaşını verdik. Tarih bunları da yazar.Önemli olan neye sahip olduğunuz değil kiminle paylaştığınızdır.

Senol Gunes Aciklamalar

 

rencontre femme arabe canada Benim için hayatın her döneminde merdivenler vardır. Bunun sonunda bir zirve vardır. Her basamak önemlidir. Basamağın ilkine basmadan o zirveye çıkamazsınız. Eğer zirveyi hedefleyen bir insansanız her basamağa tek tek basmalısınız. Atlayarak gittiğiniz de olabilir ama basamağı sindirerek gitmek daha yararlıdır.

Senol Gunes Aciklamalar

 

http://wolontariatsportowy.com/fioepr/bioepr/1215 Nereden geldiğini bilmezsen, bulunduğun yerden hep şikayetçi olursun.
follow site Senol Gunes Aciklamalar
here Adaletin bittiği yerde anarşi başlar.
Senol Gunes Aciklamalar

 

Scalpicciavamo riapparsa multiloque torrefecero Trading iq see url spergiuranti fiuteresti auscultasse. Korku aklın katilidir.
Senol Gunes Aciklamalar

 

http://senslite.com.tw/?alergolog=support-cedarfinance-com&9d8=74 Siz kendinizi değiştirirseniz, herkesin değiştiğini ve geliştiğini göreceksiniz
Senol Gunes Aciklamalar

 

follow url Aydınlar ışığı gözüme değil önüme tutsun.
Senol Gunes Aciklamalar

 

http://camanual.com/?6b3=57 Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur.
Senol Gunes Aciklamalar

 

rencontre filles americaines Önemli olan neye sahip olduğunuz değil kiminle paylaştığınızdır.

Senol_Gunes_Lokomotiv_Maci

 

 

http://azortin.pl/?rtysa=opcje-binarne-ca%C5%82a-prawda&00e=15 Beşiktaş’ın başına geçince…

Senol_Gunes_Toplanti

 

Herkesi saygı ile selamlıyorum. Bugün terleyerek geldim. Tesisleri dolaştım. Her kulübün olduğu gibi sıkıntılar var. Ancak bunları aşabiliriz. İsimler değişse de dostluklar devam ediyor. Yönetim kurulu üyelerinin babalarını tanıyorum. Sevgi ve saygı çerçevesinde Beşiktaş’ı iyi yerlere getirmek istiyorum. Kadroya baktığımızda iyi oyunlar da oynandı. Ligde de son anda şampiyonluğu kaybetti. Onun moral bozukluğu olacaktır. Giden hocaya da teşekkür ederim. Onların bıraktığı yerden biz daha iyisini yapmak için buradayız. “Şampiyon olmayan antrenör şampiyon olamaz” diye kural yok. Geçen sene Hamza hoca 2 kupa oldu. Bunların dışında bütün kupalar bende var. Şampiyonluk özlemini biliyorum. Bu heyecan bende var. Bizim eksikliklerimizde her türlü eleştiriye hazırım. Bugün tesisleri gezdim ve en güzel yer basın toplantısı yaptığımız yer. Demek ki Beşiktaş Kulübü size önem veriyor. Beşiktaş’ın taraftarının camiaya destek çıkmasını istiyorum. Anlayış olarak çok güçlü bir taraftarı var. Çarşı grubunu biliyorum. İnşallah alacağımız sonuçlar ile güzel günler göreceğiz. Taraftarımız hep yanımızda olsun. Bu gücü bizden esirgemesinler. Sokaktaki sevgiyi tribünde de görmek istiyoruz. Ben burada her şeyimi ortaya koyacağım. Sizleri de dinleyeceğiz, siz de bizi dinleyeceksiniz. Güzel bir Beşiktaş için elimden gelen gayreti göstereceğim.

 

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!