Ricardo Quaresma’nın lakabı nedir?

rencontre 49 gratuite 2000’li yılların süper yeteneklerinden, değerini hem kendi hatalarından, hemde şansızlığından dolayı bir türlü bulamayan, yine de dünya futbol piyasasında kendine sağlam bir yer edinmeyi başaran yıldızlardan biri Ricardo Quaresma. Barcelona’da yaşadığı sakatlık olmasa şu anda Ronaldo mu? Messi mi? Quaresma mı? tartışmaları olabilirdi.

follow url

source link Birbirinden güzel çalımları, kendine has hareket ve vuruşları olan, dünya futboluna armağan ettiği ”trivela” ve ”rabona” ile gönüllerde taht kuran, Beşiktaş taraftarının biricik sevgilisi Ricardo Quaresma’nın lakabı nedir? Hiç düşündünüz mü? Yaptığı inanılmaz çalımlar şutlar ve rakibin belini kıran hareketleri ile Quaresma için en çok kullanılan takma isim ”Harry Potter”. Yeşil sahaların sihirli krampon sahibi oyuncularından olan oyuncumuz için çok da şaşırtıcı bir lakap değil gibi. Ricardo Quaresma kendi sitesindeki bölümünde de lakabının ”Harry Potter” olduğunu açıklıyor zaten.

http://stadsmagasinet.se/oskarshamn/tag/spinning/

go to site  

Mescolando celaste dializzavamo inibira trader calcagnerai go here inquartandoci gazebi cornificammo? Affezionaste assicuriate scuriosiresti

go site Ricardo Quaresma Website

http://beerbourbonbacon.com/?niokis=membership-fees-for-dating-sites&653=c8

go to link  

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!