Ocak’ta transfer geliyor!!!

watch

http://www.romagnamotorsport.it/?binarnewe=e-book-opzioni-binarie&9e2=39 http://blossomjar.com/pacinity/1231

binary option no deposit demo Devler Ligi’nde Napoli karşısında 1-0 öne geçmesine karşın üstünlüğünü koruyamayan Beşiktaşımızda buruk bir mutluluk hâkim.  Güçlü İtalyan ekibine kaybedilmemesi teselli olurken başkan Fikret Orman, ortaya koyulan futbol ve özveriden bir hayli memnun…

http://www.newmen.eu/pigils/niodjr/267

source link Başkan Napoli maçının ardından şunları söyledi:

get link Biz bu gruptan çıkacağız. Bu çocuklar bize artık bunu gösterdi. Napoli gibi güçlü bir takımdan 2 maçta 4 puan çıkarmak çok önemli. Kalan iki maçtan da gereken sonuçları çıkarıp Şampiyonlar Ligi’nde son 16’ya kalacağımıza inanıyorum. Gruptan çıkarsak Napoli ayarında ve hatta daha güçlü takımlarla karşılaşacağız. Bu nedenle devre arasında iyi takviyeler yapacağız. Çeyrek final hatta yarı final neden olmasın. Biz gereken fedakarlığı göstermeye hazırız. Takımımıza ve hocamıza güvenimiz ve inancımız tam.

go to site Beşiktaşımızın Gökhan Töre’yi devre arasında geri almak için büyük oranda anlaşma sağladığı ve Mario Gomez ile de yakından ilgilendiği biliniyor. Bakalım bu isimlerin yanında konuşulacak başka isimler de olacak mı?

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!