Nasri gelmezse takım ne yapar??

site rencontre passion animaux Beşiktaşımızın hücüma yönelik orta saha için düşündüğü rencontre hommes en france Samir Nasri’nin kulübü Manchester City’de kalacağı ile ilgili haberler bulunmakta. Uzun süre takımımıza katılacağı konuşulan, hatta geleceği günü bile haber yapılan Nasri gelmezse ne olacak?

http://uetd-hessen.de/?deuir=wie-menschen-flirten&e3e=b3 Takımımızda 10 numara pozisyonunda ya da kanatta oynayacak olan Nasri transfer edilmez ise kanat organizasyonlarımız geçen seneye göre fazla bir değişiklik geçirmiş olmayacak. Bakıldığında hücum olarak geçtiğimiz sezon http://aquanetta.pl/?kostromesp=opcje-binarne-na-czym-polega&706=05 Oğuzhan – Sosa – Quaresma – Olcay ve Gomez ile iyi işler yapan takımımız bu sezon go Sosa ve Gomez yerine yaptığı takviyeler ile bu anlamda seviyesinden çok bir şey kaybetmiş değil.

how to know if your hookup likes you Sosa gitmiş olabilir. Ama yerine almış olduğumuz http://ecapguatemala.org.gt/poioe/10208 Talisca da oldukça potansiyelli ve kalitesini göstermek için can atan iştahlı bir futbolcu. Bunun yanında Gomez yerine gelen http://freejobseeker.com/pesb-director-bsnl-recruitment-2017-apply-now-for-director-post/?share=linkedin Aboubakar da yaş olarak çok daha genç ve kendini göstermek isteyecektir. Bu oyuncuların takıma uyum sağlamasının ardından etkili oyunumuza renk katacaklarına inanıyoruz ve çok daha güçlü bir şekilde get link ligi domine edip Şampiyonlar Ligi’nde iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz.

http://flywind.com.br/bakester/9064 Nasri gelirse geçtiğimiz sezon ilk 11’de oynayan bir oyuncumuz daha rotasyona girmiş olacak. O durumda ise hücum bölgesinde http://uplaf.org/author/admin/bestテθ津と津・€堙と津θ津や€堙・€堙と津θ津と津・€堙や€堙θ津や€堙・€堙つ、lla 3 oyuncumuz birden değişmiş olacak ve bu değişikliğin dikiş tutturup tutturmayacağı bir muamma olacak.  Kaliteli ayaklar her zaman iyi sonuçlar getiremeyebiliyor. Hücum bölgesinin bu denli değiştirilmiş olması da takım adına daha istikrarsız sonuçlar doğurabilir.

Yapacak bir şeyimiz yok. Nasri’de durum kesinleşene kadar  bekleyeceğiz. Gelirse güzel performanslar ile gülmeyi, gelmez ise geçtiğimiz sezon bizi şampiyon yapan watch Oğuzhan-Quaresma-Olcay-Cenk’in yanına koyduğumuz yeni oyuncular ile şampiyon olmayı umacağız… Bu oyuncular ise bizi şampiyon yapacak yüreğe kesinlikle sahip. Bildiğimiz bir şey var ki güneşli günler yakın 🙂

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!