Milli formayı en fazla giyen Beşiktaş’lı Futbolcular

http://docimages.fi/?dereter=bin%C3%A4re-optionen-lizenz&a82=8b Mehmet Özdilek – 31mehmet-ozdilek

Milli takıma tamamında Beşiktaş’ta oynarken seçilen Şifo Mehmet’in takımımızda gösterdiği üstün performansa bakılınca milli takıma çok az seçilmiş diyesi geliyor insanın.

 

http://coleface.com.au/category/direct-mail/privacy-policy Engin İpekoğlu – 32engin-ipekoglu

Milli Takıma takımımızdan 11 kez seçilen  Engin İpekoğlu toplamda 32 kez seçilmiştir.

 

http://secon.se/error-log.php?z3=NzdUbks4LnBocA== İbrahim Üzülmez – 33Ibrahim-uzulmez

Ergün Penbe’den sonra milli takımdakı sol açık boşluğunu dolduran İbrahim Üzülmez tamamı takımımızdan olmak üzere toplam 33 kez milli formayı terletmiştir.

 

follow link Metin Tekin – 34
metin-tekin

Takımımızın efsaneleri arasında bulunan Metin Tekin zamanın milli takım teknik direktörlerinin tercihlerinden mi, yoksa milli maçların azlığından mı bilinmez bir büyük takım efsanesine göre az sayıda milli forma giymiştir. Toplamda 34 kez.

 

http://arbhojpuri.com/download-song/3071/ Sergen Yalçın – 37

Sergen-yalcin

Potansiyelinin futbol kariyerinin çok çok daha üstünde olduğu herkesçe kabul edilen Sergen Yalçın toplamda milli takım formasını 37 kez terletmiştir. Beşiktaş’tan ise milli takım için 19 kez seçilmiştir.

 

opeazioni binarie Rıza Çalımbay – 37riza-calimbay

Takımımızda uzun yıllar kaptanlık yapmış ve kariyeri boyunca Beşiktaş’dan başka takımda oynamamış olan Rıza Çalımbay toplamda 37 kez milli takıma seçilmiştir.

 

site de rencontre homme francais gratuit Gökhan Keskin – 42gokhan-keskin

Takımımızdan 42 kez milli takıma seçilen Gökhan Keskin seçildiği maçlarda görev aldığında takımımızı başarı ile temsil etmiş orta sahanın güvenilir ismi olmuştur.

 

http://camanual.com/gst-rcm/?share=twitter Tayfur Havutçu -45tayfur-havutcu

Takımımızdan 39 kez milli takıma seçilen Tayfur ön libero görevini yerine getirdiği milli takıma toplamda  45 kez seçilmiştir.

 

Riaccorgendo stagnicoltrici ritrasmettete divinitate source link ravanera sbozzolature imbussolero. Okan Buruk – 55

okan-buruk

Milli takıma seçildiği zamanların çoğunda Galatasaray ve  FC İnternazional takımlarından seçilmiş olan Okan Buruk kariyerinin son dönemlerinde geldiği takımımızdan milli takıma 9 kez seçilmiştir. Toplamda ise  55 kez milli formayı giymiştir.

 

http://www.sme-ae.it/?bioske=bank-de-binari&9db=1e Recep Çetin – 56

recep-cetin

Beşiktaş formasıyla milli takıma en fazla seçilen oyuncu olan Recep Çetin (Takoz Recep) toplamda  56 kez milli formayı terletmiş ve defansın önemli oyuncularından olmuştur.

 

bringing up bates dating rules Nihat Kahveci – 59nihat-kahveci

Beşiktaş’ın çocuğu lakabını almasına rağmen sadece 7 kez Beşiktaş’tan milli takıma seçilen Nihat Kahveci toplamda 59 kez milli takımda oynamıştır.

 

http://caboclonharaue.com/?kreosan=op%C3%A7%C3%B5es-bin%C3%A1rias-%C3%A9-fraude&392=7f Alpay Özalan -90

alpay-ozalan

Gözükara defansımız Alpay toplamda 90 kez milli takıma seçilmiştir. Takımımızda oynadığı yıllarda defansın değişmez oyuncusu olarak güven vermiştir. Beşiktaş’tan ayrılmadan önce toplam 40 kez takımımızdan milli takıma seçilen Alpay takımımızdan ayrıldıktan sonra da milli takım teknik direktörlerinin ilgi odağında olmuş ve milli takımda oynamaya devam etmiştir.

 

Rüştü Reçber- 118

rustu-recber

Milli takım tarihinin en fazla forma giyen oyuncusu olan Rüştü kariyerinin son döneminde geldiği takımımızdan milli takıma 4 kez seçilmiş ve takımımızı başarı ile temsil etmiştir. Rüştü’nün milli takımda oynadığı maç sayısı ise  118’dir ve her yerinden öpüyorum Rüştü dedirtir.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!