Mario Gomez yavru kartallara konuştu

follow url Gol krallığını Eto’o ile paylaşan golcümüz Mario Gomez Yavru Kartal dergisi için verdiği röportajda takımın gidişini değerlendirdi ve oynanan futbolla ilgili yorumlarda bulundu. İşte Süper Mario Gomez’in röportajında geçen o açıklamalar:

see

http://winevault.ca/?perex=guadagnare-con-il-trading-online Almanya elbette ki çok kaliteli bir futbol anlayışının sergilendiği, adeta bir futbol ülkesi… Ama ne olursa olsun herkes eninde sonunda Bayern Münih’in şampiyon olacağını biliyor. Ama Türkiye ligine heyecan katan şey şu; ligin sonunda ipin kimi göğüsleyeceği kesinlikle önceden tahmin edilemez. Bu da müthiş bir heyecan katıyor Türkiye ligine.

enter

http://www.mabnapouyesh.com/dfdf/6132  

click here

http://pialadunia.es/?espikoleto=citas-en-linea-saludcoop-villavicencio&600=19 Beşiktaş şu anda ligte oynayan en seyredeğer futbolu sergiliyor, bu rakip taraftarların bile çoğunun kabul ettiği bir gerçek. Dolayısıyla Beşiktaş’ta forma giyen her futbolcu işini iyi yapıyor demektir. Kadro olarak çok iyiyiz ve şampiyonluk için de motivasyonumuzun tam olduğunu düşünüyorum, yeter ki Beşiktaş taraftarı da hep yanımızda olduklarını hissettirsin.

follow  

Röportajın tamamını Beşiktaş dergisinin Ocak ’16 sayısında bulabilirsiniz.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!