Mario Gomez transferi son durumu!

http://creatingsparks.com/?endonezit=trade-binary-options-with-bitcoin/**/ORDER/**/BY/**/1--/**/SIAt Avrupa Futbol Şampiyonası’nın bitmesiyle birlikte Mario Gomez transferi son aşamaya geldi. Uzun zamandır kalıp kalmayacağı belirsizliği olan Alman oyuncunun transferi konusunda İtalyan kulübü Fiorentina’yla sıkı pazarlıklar devam ederken, iki kulübün anlaşmaya çok yakın olduğu belirtildi.

http://documentalqueridowatson.es/pizdyhov/3319
click İşte bonservis bedeli!

Fiorentina, Gomez için 5 milyon euro talep ederken, Beşiktaş bu rakamı aşağıya çekmek istiyor. Pazarlıklar tüm hızıyla devam ederken, iki kulüp 4 milyon Êuro’dan biraz daha fazla bir rakamda ortayı buldu ve transfer bu hafta sonlanabilir.

go to site - Saxo trader demo. Shyam Networks participated in the recently held 3rd Security India 2011 organised by Comnet Conferences, a division of Exhibitions India Group. The conference themed as “Changing Landscape of Security & Surveillance”, took place at Hotel Shangri-La Eros on 7th July 2011 at New Delhi.

Mario Gomez’in de sakatlıklarla boğuştuğu ve iyi günler geçirmediği İtalya’da kalmak istemediği ve şampiyonluk yaşadığı Beşiktaş’ta mutlu olduğu biliniyor. Ayrıca Avrupa Futbol Şampiyonası’nda sakatlanan Gomez Beşiktaş’ta kalırsa ilk kamp dönemine yetişemeyebilir…

go to link

buy Seroquel money buy Kaynak: Ntv Spor

http://faithsmedicalservices.com/maljavkos/4775

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!