Maça giderken yanımızda bulunması gereken 6 şey

Stadımız olsun – olmasın, takım iyi gitsin – gitmesin yıllarca Beşiktaş’ı yalnız bırakmayan vefalı bir taraftarımız var. Her maçta takımımızın follow url “gücüne güç katmaya giden”  taraftarımızın itici gücü tüm dünya tarafından artık biliniyor. Peki bu maçlarda tribüne giden taraftarımızın yanına alması gereken şeyler neler? Sizler için listeledik.

source link 6- Bilet (Passolig kartı)

http://qsai.es/?esfirew=rencontres-avec-japonaises&4a0=7c Passolig
Çıkalı pek olmayan ve çok tartışılan Passolig sistemiyle birlikte eski kağıt biletler yok denecek kadar azaldı. Tabii ki bu kart olmadan da takımımızın maçlarını canlı olarak izleyemiyoruz. Bu sebepten de listemize bilet ile başladık.

go here 5- Forma

click here formalar
Hangi sezondan olduğuna bakılmaksızın o forma giyilecektir. Hava koşulları da bu formanın giyilmesine genellikle engel olmamıştır. Hava durumunda eksili bir rakam görülse bile içe de olsa o forma giyilecek 🙂

profile headline examples dating 4- Atkı

click here atki
Yine hava şartlarının engel olamayacağı bir şeyle listemize devam ediyoruz. Tribünlerde siyah beyaz renklerde binlerce çeşit atkıyla yapılan şovlardan uzak kalmayı isteyeceğinizi tahmin etmiyoruz. Bu sebepten de listemizi oluştururken aklımıza ilk gelenlerden biri olan atkıyı 4. sıradan sizlere sunuyoruz.

scuola di opzioni binarie 3- Desibel rekoru kırmaya hazır ses teli

tribun
Desibel rekoru kırmaya her zaman hazır olmak lazım, malum rekorumuzu her an egale edebilecek bir şekilde destekte bulunuyoruz. Bu desteği hiçbir zaman kesmeyecek şekilde ayarlanmış ses telimiz, hiçbir zaman unutmamamız gerekenlerin başlarında geliyor.

How To Get Cytotec Prescription in Durham North Carolina 2- Her türlü son dakika krizine dayanıklı sağlıklı bir kalp

kalp
Oynadığımız güzel futbolumuza rağmen Beşiktaş’ı Beşiktaş yapan olaylardan bir tanesi de son dakika golleridir. Bu son dakika gollerine, son dakika krizlerine karşın o dayanıklı kalbin bulunmaması durumunda tribünlerden get link “Ambulans neredesin, Allah belanı versin” tarzında bir sesin yükselmesi muhtemeldir.

opzioni binarie consob 1- Varsa omuza alınacak bir çocuk

besiktas-bebek2
Ve bu tribünlerin geleceklerini de birinci sıraya koymasak olmazdı. İleriki zamanlarda bu tribünün boş kalmamasının sebeplerinin başını çeken çocuklarımız… Bu minik Beşiktaşlıların şimdiden tribüne kazandırılması ve olan Beşiktaş sevgilerinin artması için bu maddenin birinci sırada olmasının çok da şaşırtıcı bir şey olmaması gerek.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!