Kayserispor – Beşiktaş maçı 7 hakem hatası!

source url Ömer Şişmanoğlu’nun ikinci yarıda attığı tek gol ile Kayseri’den 3 puan ile dönen Beşiktaş özellikle ilk yarıdaki hakem hatalarına isyan etti. Hüseyin Göçek ilk yarıda yaptığı kritik hatalar ile az kalsın maçın önüne geçecekti. 3 puanı alsakta bu hataları görmezden gelmek olmazdı ki hataları sadece bizede yapmadı! İşte o hatalar;

http://milehiproperty.com/?ki0oss=Eve-online-making-money-rating-strategies&986=c5 Aboubakar’ın Cenk’in önüne bıraktığı ve Cenk’in şutu çekemediği pozisyonda Aboubakar’a pası vermeden önce bir müdehale var! Buna rağmen hakem devam ettirdi.

http://dkocina.com/artefactos/sirius/sci-pi101-campana-isla.html/feed Gelen yan topta altı pas önünde Kayserili oyuncunun eline çarpan top bir karambol oluşmasını engelledi. Hakem penaltı düdüğü çalabilirdi.

dste hookup Beşiktaş’ın baskı kurduğu dakikalarda Talisca sağ kanattan ceza alanı içine girerken yerde kaldı. Hakem devam ettirdi. Talisca’nın itirazı kararı değiştirmedi…

follow site Top bariz bir şekilde Andreas Beck’ten dışarı çıkmışken, taç atışı Beşiktaşımız’a verildi!

Üst üste köşe vuruşu kullandığımız dakikalarda gol adeta geliyorum derken, Cenk’in kafa vuruşunda top Kayserili oyuncudan dışarı çıkmasına rağmen hakem aut verdi! Atak sürekliliği ve baskı böylece bitmiş oldu!

Kayserili oyuncu sağdan içeri girerken Beck ayağına bastı yerde kalan oyuncu faul beklerken hakem oyunu devam ettirdi!

Necip’e yapılan sert hareket kırmızı olmalıyken hakem pozisyonu sarı kart ile geçiştirdi!

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!