İşte sakatların son durumu

http://www.fordbaris.com/?jiiias=forex-yat%C4%B1r%C4%B1m-t%C3%BCrk%C3%A7e&446=09 Bu sezon Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde yüksek tempo ile mücadele eden takımımız bu tempo içerisinde sakatlıklar ile de boğuşuyor. http://www.goodlight.it/?bioreresd=trade-minimo-1-con-opzioni-binarie&c8b=4d Caner, Talisca, Necip, Aras ve Tosic’in arka arkaya sakatlanması ile takımımızda nazar var düşünceleri akıllara gelirken Milli aranın girmesiyle yaralar sarılıyor.

see

fineco trading binario Caner’in 6 ay kadar sahalardan uzak kalacağı belirtilirken oyuncu egzersizlere başladı. Talisca’nın tedavisinin ardından sahalara dönmesinin 3 ayı bulabileceği düşünülüyordu. Ama Brezilyalı oyuncunun iyileşme süreci beklenenden hızlı gerçekleşiyor. Yürüyüşlere başlayan Talisca’nın 1,5 ay sonra sahalarda olacağı düşünülüyor. Omzundan sakatlanan Aras’ın ise 1 ay sonra oynayabilecek seviyeye gelmesi bekleniyor.

go to site

http://palaceestate.ro/wp-cron.php?doing_wp_cron=1513670301.2904610633850097656250 Bunun yanında Necip’in tedavisi tamamlandı ve takımla çalışmalara başladı. Tosic de Sırp milli takımında katıldı ve oynayabilecek duruma geldi.

source فوركس البولنجر باند Tüm sakat oyuncularımızın en kısa sürede tedavilerini tamamlamasını ve futbol hayatlarına bıraktıkları yerden devam etmelerini, Beşiktaş’a katkı vermelerini bekliyoruz…

enter  

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!