Gökhan Keskin genç yıldızın peşinde!

https://www.mccarthyarchitecture.com/indigose/14113 Beşiktaş’ımız, 18’lik yıldız adayı Yeferson Soteldo’nun peşinde. Beşiktaşımızın teknik direktörü Şenol Güneş, genç futbolcunun takıma kazandırılması gerektiğini Beşiktaşlı yöneticilere iletti. Gökhan Keskin’de genç yıldızın peşinde! Soteldo’nun alınması konusunda çalışmalarını yoğunlaştıran Beşiktaş’ımız, orta alanda forvet arkasında oynayan Venezuelalı genç futbolcunun işini vakit kaybetmeden bitirmek istiyor.

follow
source link Geleceğin yıldız adayları listede

http://gsc-research.de/gsc/hv_kalender/index.html?no_cache=1 anyoption kündigen Venezuela’da Zamora forması giyen 18 yaşındaki Soteldo, ligde oynadığı 12 maçta 2 gol atarken, 4 de asistle oynadı. Beşiktaş scout ekibinin başında yer alan Gökhan Keskin, yurt içi ve dışında yıldız adayı futbolcuların arayışlarının devam ettiğini belirtti. Gökhan Keskin, Yeferson Soteldo’nun dışında da gelecek vaadeden önemli oyuncuları izleme programına dahil ettiklerini belirtti.

http://90daygreatbody.com/?kuid=come-fare-soldi-con-la-borsa&418=43

http://big-balloon.nl/?s Yeferson Soteldo genç yaşına rağmen güçlü fiziği ile de dikkat çekiyor. Oyun yapısı son günlerin ilgi odağı Emre Mor ile hemen hemen aynı. Fakat özellikle fizik kuvvetinin Emre Mor’dan çok çok daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Transferi halinde takımımız etkili ve gelecek vaadeden bir oyuncu kazanacaktır. Yararlı bir transfer olabilir…

http://gatehousegallery.co.uk/?myka=opzioni-binarie-guadagno-sicuro&b54=dd

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!