Gökhan ve Caner’den açıklamalar

see url Yaz transfer döneminde kadromuza katılan futbolcularımızdan Gökhan Gönül ve Caner Erkin, medyaya açıklamalarda bulundu. Yeni beklerimiz, özellikle kendilerine eski takımlarından gelen tepkilere cevap verirken Beşiktaş’ta ne kadar mutlu olduklarını da söylediler.

follow  

opções binárias optionbit https://www.mccarthyarchitecture.com/indigose/12875 Fenerbahçe’den bonservissiz olarak aldığımız Gökhan Gönül’ün yapığı açıklamalar:

click Fenerbahçe’de kalsaydım daha çok para kazanırdım. Boş boş konuşmasınlar. Ben Beşiktaş’a Beşiktaş olduğu için geldim. Herkes bilsin, ben tekmeye kafa atan adamım. Aynısını Beşiktaş’ta da yapacağım, gerekirse Beşiktaş için de kanımı akıtacağım. Kartal dövmem 15 yıldır var. Yani Fenerbahçe’ye gitmeden önce de vardı. Bu benim özel hayatım, bundan dolayı yargılanamam. Beşiktaş’a alışmama gibi bir sorunum olmadı. Karşılıklı saygı sevgi olduktan sonra bu sorun olmuyor. Omurgasız herifler ‘Gökhan parayı tercih etti’ dedi. Aptalca, ahlaksızca konuştular. Parayı tercih etseydim burada olmazdım..Eğer parayı tercih etseydim ne Fenerbahçe ne Beşiktaş’ta oynardım Türkiye’de. Medyanın içinde az bir bölüm de olsa omurgasız insanlar var. Onlar benim adımı çıkarmak istiyorlar. Bilerek algı yaratıyorlar.Bugün bağlı olduğum Beşiktaş’a saygımdan dolayı bazı şeyleri konuşmayacağım. Futbol bitince konuşurum.Beşiktaş artık benim evim. Şampiyonluğun en büyük adayı Beşiktaş’tır. Kimin oynadığı önemli değil, önemli olan 34 hafta sonunda şampiyon olmaktır. Caner’in de gelmesi, burada olması beni mutlu ediyor.

click  

binäre optionen glück oder können How To Get Viagra Prescription in Gresham Oregon Diğer transferimiz Caner Erkin ise şu sözleri sarf etti:

enter Beşiktaş’ta huzur buldum. Şenol hoca ile ilgili hep iyi şeyler duymuştum. Gelince gördüm ki daha iyisiymiş. Çok babacan bir adam. Başkanımız ve yöneticilerimiz oturup arkadaş gibi konuşabileceğiniz, dertleşebileceğiniz insanlar. O konuda burası çok rahat. Beni en çok Beşiktaş istedi. Beşiktaş bana taraftarıyla camia olarak kucak açtı ve ben de buraya geldiğim için çok mutluyum. Belki bu biraz daha yüzüme yansımış olabilir. Öyle görenler doğru görmüşler. İlk planım Beşiktaş’ta şampiyon olmak. Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak. İnşallah futbolu Beşiktaş’ta bırakmak nasip olur. Şenol Hoca o kadar ılımlı, yaklaşımları, ikili ilişkileri..gerçekten duyduklarımdan daha iyi adammış çok daha fazlasıymış. Bir futbolcu için de önemli olan bu. Beşiktaş’ta beni taraftar, başkan daha çok istedi. Tabi ki Beşiktaş’ta oynayacağım.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!