Genç yıldıza 6 Milyon Euro!

speed dating near epsom Beşiktaş gelecek vaadeden genç futbolculara yatırım yapmaya devam ediyor. Son yıllarda ”Feda” dönemi ile başlayan gençleşme dönemi meyvesini yavaş yavaş vermeye başladı. Bunu fırsat bilen yönetimimiz ise bu politikasını devam ettirme niyetinde. Son halka ise Çağlar Söyüncü!

au pair online dating

source site Bu transfer politikası doğrultusunda, A Milli Takıma da çağrılan 1,87 boyundaki yetenekli stoper Çağlar Söyüncü için Altınordu ile anlaştı. Başkan Fikret Orman, İzmir ekibinin Başkanı Seyit Mehmet Özkan’la yaptığı görüşmede, Çağlar Söyüncü’yü devre arası transfer etmek istediklerini bildirdi, devre arasında oyuncu satmadıklarını belirten Altınordu Başkanı, “Benim sözüm söz, sezon sonu Çağlar sizin” diyerek transferi sezon sonuna bıraktı.

go here

http://vagnvagensbygg.se/firmenit/1382 23 Mayıs 1996 doğumlu olan Çağlar Söyüncü, “futbolcu fabrikası” Altınordu’da ikinci sezonunu geçiriyor. Bu sezon PTT 1. Lig’de 16 maçta forma giyen genç futbolcu 2 kez golle buluştu. 1 kez U18, 3 kez U19, 3 kez U20 ve 1 kez U21 milli takımı forması giyen Çağlar, Fatih Terim tarafından 15 Kasım’da Yunanistan maçının kadrosuna çağrılmıştı.

Beşiktaş’a transferi haberlerinden sonra açıklama yapan genç futbolcu şunları söyledi;

risperdal 1mg 1ml solutions

source site “Beşiktaş’ın teklifini Başkanımız Seyit Mehmet Özkan benimle paylaştı ancak burada ‘Bir sezon A Takım forması giymek’ gibi değişmez bir kuralımız var. Kulübü bu haklı kurallarla yöneten başkanımızın kararına saygı duyuyorum. Yetişen her genç, kulübe olan borcunu ödemeden giderse güçlü Altınordu markası gelişimini sağlıklı bir şekilde sürdüremez.”

maxalt 50mg 1000mg

http://hongrie-gourmande.com/frensis/683 Ayrıca Çağlar Söyüncü, rol modelinin Barcelona ve İspanya’nın unutulmaz kaptanı Puyol olduğunu bildirirken,Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Lugano’nun da hırsını ve fırsatçılığını beğendiğini kaydetti.

medrol dosepak 4 mg tablet

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!