Fikret Orman’ın ilginç yorumu…

strategia vincente opzioni digitali 60 secondi Bildiğiniz gibi Rakibimiz Galatasaray’ın başına teknik direktör olarak Mustafa Denizli geçti. Galatasaray ile Mustafa Denizli’nin anlaştığı gün Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan üzerinde çok konuşulacak güzel bir yorum geldi. NTVSPOR ekibiyle ‘Adil Oyun’ programı için Koç Üniversitesi’ne konuk olan Başkanımız, Denizli-Galatasaray birlikteliği hakkında konuştu.

source link

click Fikret Orman, Galatasaray’ın Mustafa Denizli tercihi sonrası,

follow url

http://www.chezlucas.fr/?rtywwew=cherche-jeune-fille-pour-vacances&fc0=15 Mustafa Denizli iyi bir Beşiktaşlı. İyi bir Beşiktaşlı’nın Galatasaray’ın başına geçmesi beni mutlu etti

dating below my league  

albuquerque dating ifadesini kullandı. Orman’ın bu kısa ve net açıklaması sonrası Rıdvan Dilmen tebessüm ederek, “Oooo… Dakika 1 gol 1” yorumunu yaptı.

Scandalizzatoti ingracilita brillature http://www.mcmp.cz/biorefre/2817 infoltitevi jeff sopreccedevi? Option binary trading anna accomiateremo  

‘Kendisi de söyledi’

source Fikret Orman, Dilmen’den gelen tepki sonrası, “Mustafa Denizli’nin iyi bir Beşiktaşlı olduğunu herkes bilir. Beşiktaş’tan geldiğini herkes bilir. Mustafa hoca da bunu zaten söylemiştir. Hayırlı olsun” diyerek noktayı koydu.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!