Fikret Orman Aboubakar için Portekiz’e gidiyor

go to site source link Siyah-beyazlı kulübün patronu kritik görüşmede sezon başında 10 milyon euro olarak belirlenen satış opsiyonunda ciddi indirim yapılmasını isteyecek. Vincent Aboubakar’ı elden çıkarmaya çok sıcak bakan Porto’ya bonservis bedelinin yanı sıra gelecek sezon şampiyon olunması halinde bonus ödenmesi de teklif edilecek.

http://captainaugust.com/?koooas=tempistica-per-prelevare-le-vincite-su-option&efa=28 Bu seyahatten eli boş dönmemek için kıran kırana pazarlıklar içerisine girecek olan Fikret Orman, Porto’ya bonserviste indirim yapılması halinde başka gelirler de teklif edecek. Transfer pazarlıklarında bir hayli deneyimli olan Orman’ın, Portekiz kulübüne önereceği bonuslar arasında önümüzdeki sezonun da şampiyonlukla tamamlanması, Aboubakar’ın belli sayıda gol atması ve yine belirlenen sayıda maçta forma giymesi gibi kriterlerin olacağı öğrenildi.

follow site  

billig Viagra von pfizer go here Mandzukic belirsiz

go here Juventus forması giyen Mario Mandzukic’in durumunun netlik kazanamaması nedeniyle elindeki golcüyü kaçırmak istemeyen ve bu nedenle Vincent Aboubakar görüşmelerine hız veren Beşiktaş Yönetimi, Porto bünyesinde yer alan fakat fazla forma şansı bulamayan genç oyuncular için de görüş alış verişinde bulunacak.

http://www.techhelpnumbers.com/font/3989  

opzioni binarie quale broker S.r.l. - 1, Via Grota Del Diau Zot - Monfalcone - GO - Esportatori ed importatori - Leggi le recensioni degli utenti dating someone with mental illness Kaynak: Skorer

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!