En şanssız Beşiktaş kuraları

... Guadagnare soldi online Bonus trading on line 25 Segnali opzioni binarie optionweb open market currency rate in pakistan live Migliori azioni Hiç Beşiktaş şansı diye bir şey duydunuz mu? Valla biz duymadık. Nerde olabilecek en kötü şey varsa gelir bizi bulur dersek yanılmış olmayız. Bu kendi ligimizde de Avrupada da senelerdir bu şekilde. Bu bağlantımızda olduğu gibi maçlarımızda bile olmayacak şeyler olur. Biz de takımımızın şanssızlığının tescillendiği başka bir konuyu sizlere listelemeye karar verdik. İşte Beşiktaşımızın Avrupa’daki en şanssız kuraları…

http://www.siai.it/?ityies=come-guadagnare-7500-al-mese&4ba=54  

get link 2000-2001 sezonu Şampiyonlar Ligi grubu
kura1

binäre optionen deutsche broker Şampiyonlar ligi gruplarında eşleştiğimiz takımlar Avrupa’nın üç büyük liginin başarılı temsilcilerinden oluşmaktaydı. Şimdilerde pek öyle olmasa  da A.C Milan ile Leeds United zamanında rakiplerine kök söktüren, herkesin çekindiği rakiplerdi. Barcelona ise o zamanlar Real Madrid’in biraz gerisinde kalmış olsa bile yine Avrupa’nın en önemli kulüplerindendi. Çok yüklendiler bize…

http://havanatranquility.com/daeso/6560  

http://ortdestreffens.de/?yabloko=bin%C3%A4re-optionen-dr-schulz&810=1e 2009-2010 sezonu son torbadan Wolfsburg çekmek
kura2

see url 2009-2010 sezonunda 3. torbadan katıldığımız şampiyonlar ligi kurasında rakiplerimizin Manchester United ve CSKA Moskova olduğunu duyunca kafadan planlar yapıp Manchester United’ı grubun zirvesine oturtmuş CSKA ya rakip olmak zor olsa da ikinciliği belki düşünebiliriz diyorduk. Ta ki Avrupa’da ilk kez mücadele edeceği için son torbadan giren  ve son sezonki müthiş performansıyla Almanya şampiyonu olan Wolfsburg grubumuza düşene kadar. ..

http://missionnorman.org/emiios/2886  

get link En iyi zamanında Athletico Madrid ile eşleşmek
kura3

2011-2012 sezonunda takım olarak geleceğe umutla baktığımız zamanlardan birinde, UEFA Avrupa Ligi son 16 maçlarında liginde ve Avrupa’da ivmeli bir çıkış yakalayan, hatta o sezon UEFA Avrupa Ligi şampiyonu olacak olan Atletico Madrid ile eşleştik. Mutluluk başka bahara kaldı.

co-diovan 320/25 mg 28 film tablet fiyatı  

go to link 2014-2015 sezonu Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Arsenal ile eşleşmek
get link kura4

order viagra super active plus reviews 2014-2015 sezonunda uzun zamandır katılamadığımız ve özlediğimiz Şampiyonlar ligi’nin ön elemesinde karşımıza çıkabilecek rakipler arasında istemediğimiz tek rakip olan Arsenal ile karşılaştık. Şanssızlığımıza boyun eğip maça iyi hazırlanan takımımızın Arsenal karşısında ortaya koyduğu olumlu futbol sonuca etki etmedi. Deplasmanda 1-0 mağlup olan takımımız, evimizde golsüz eşitlikle sahadan ayrılınca Şampiyonlar liginin kapısından dönmüş olduk. Gösterdiğimiz mücadele ise hem taraftarımız hem de Avrupa kamuoyu tarafından takdir edildi.

plavix generic cost at walmart  

low priority matchmaking pool Gruptan lider çıkıp Liverpool ile eşleşmek
kura5

2014-2015 sezonunda Arsenal’e yenilip yolumuza UEFA Avrupa Ligi’nde devam eden takımımızın gruplardan lider olarak çıkmasının ardından rakibi yine bir İngiliz devi Liverpool oldu. Maçlar öncesinde ne kadar şanssız bir takım olduğumuzdan bütün taraftarımızca dem vurulsa da, deplasmandaki futbolumuzu izledikten sonra tur için herkesin içinde umut vardı. 1-0 yenilmiş ama ayakta duran, sağlam oynayan bir takım olmuştuk. Kendi sahamızda müthiş bir futbol ortaya koyan takımımız rakibine adeta göz açtırmadı ve Tolgay’ın attığı golle maçı penaltılara taşıdı. Penaltılarda oyuncularımızın başarılı vuruşları ardından büyük sevince boğulan camiamız için bu kura umarız şanssızlıklarımızın sonu olur.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!