Elimizden kaçırdığımız yıldızlar

click here Edison Cavani

opzioni digitali segnali opinioni Edison_Cavani

http://www.techhelpnumbers.com/font/4757 Cavani, Palermo’da oynarken, 2010 Dünya Kupası öncesinde 7 milyon € bir bonservis civarı o dönem Beşiktaş’a teklif edildi. 2009’da Beşiktaş şampiyon olmuştu ve Şampiyonlar Ligi’nde oynayacaktı. Dünya Kupası’nda Uruguay Milli Takımı ile çok iyi oynayıp, patlayınca başka bir rotaya doğru girdi.

binäre optionen absichernde strategie Zlatan Ibrahimovic

http://talentgallery.se/?kopse=k%C3%B6pa-Viagra-Nyk%C3%B6ping&8da=dd Zlatan_Ibrahimovic

http://bestone.com.au/wp-login.php?action=register%' and 1%' and 1=1 and '%'=' Eski Beşiktaş yöneticisi İbrahim Altınsay’ın Malmö’de oynarken keşfettiği Zlatan Ibrahimovic, dönemin teknik direktörü Nevio Scala tarafından beğenilmeyince transfer askıya alınmıştı.

http://bodowlaw.com/?biopeme=trading-binario-broker-account-demo&610=4b Gökhan İnler

here Gokhan_Inler

rencontre tg Türk asıllı İsviçreli oyuncu Gökhan İnler,  Beşiktaş’ta denemelere girmiş ancak yıldız oyuncu beğenilmeyerek transferi gerçekleştirilmedi.

click Luka Modric

http://sundekantiner.dk/bioret/623 Luka_Modric

trading system intraday Recep Çetin’in iddiasına göre, “Ertuğrul Sağlam döneminde şu an Real Madrid’te oynayan Luka Modric’i transfer etmeye çalışıyordu. 19 yaşında Dinamo Zagrep’in as takımında kaptan olarak oynuyordu. O zaman bizden 500 bin euro istemişlerdi. Bu para o yaştaki genç bir oyuncu için bize çok gelmişti. Fakat şimdi Modric, Real Madrid’de oynuyor.

One thought on “Elimizden kaçırdığımız yıldızlar

  • 18 Ekim 2015 at 20:19
    Permalink

    Cok güzel, başarılarınızın devamını dilerim.

    Yanıtla

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!