Caner’den açıklamalar

http://www.amisdecolette.fr/?friomid=site-de-rencontre-ado-danger&38e=5d Beşiktaşımıza transfer olan Caner ayağının tozu ile Beşiktaş TV’ye çıktı. Bir çok konuya değinen oyuncunun açıklamaları şu şekildeydi:

prednisolone dose pack 10mg
Avrupadan teklifler vardı

dating ab 50 kostenlos “Hedeflerim vardı ve Avrupa’ya transfer oldum. Inter’de hoca değişikliği oldu. Frank de Boer, bana karşı ön yargılı yaklaştı ve beni istemedi. Ben de mutlu olabileceğim yeri tercih ettim. Hayatım boyunca oynadım. İlk başta Avrupa’dan da teklifler vardı. Beşiktaş beni çok istedi ve bunu hissettirdiler. Başkanımıza teşekkür ederim. Ben de elimden geldiğince mücadelemi vereceğim. Beşiktaş’ta 88 numaralı formayı giyeceğim”

Ailem hak etmiyor

enter site “Burada olmaktan çok mutluyum. Galatasaray’da ve Fenerbahçe’de oynadım. Onların da ekmeğini yedim. Benim evleneceğim kadına, şahsıma çok çirkince konuşuluyor. Bunları ne ben hak ediyorum, ne ailem ne de evleneceğim kadın hak ediyor. Bütün Fenerbahçe taraftarından bahsetmiyorum. Vicdanlılar var, vicdansızlar var. Biz profesyonel futbolcularız. Ben takım değiştirdiğim için her zaman küfür yemek zorunda değilim. Bizi eleştireceklerse performansımdan ötürü eleştirsinler. Onların da kızları, aileleri var. Herkes söyleyeceği şeylere dikkat etmeli.”

Zor bir süreçti

ثنائي الخيار الويبينار “Gökhan ile de görüşmem oldu. Oğuzhan bana ‘baba’ der. Oğuzhan ile de görüşmem oldu. Her dakika arıyorlar. Ne zaman geliyorsun diye sorular. Zor bir transfer süreci oldu. Tam bitti derken sorunlar çıktı. Sonunda bitti.

Taraftarı yakından biliyorum

http://havanatranquility.com/daeso/1027 diced strawberries “Ben sol açık, sağ acık oynayabilen bir oyuncuyum. Adriano da oynayabiliyor. Belki ben önde oynarım, Adriano arkada oynar. Rekabet edeceğiz. Bu durum kulüp ve takım için daha iyi. Şenol hocayla da şakalaştık. Nerde oynayacağım diye. Şenol hoca,, Atınç ve beni takıma alkışlattı ve güzel bir konuşma yaptı.”

Burası Şampiyonlar Ligi

watch “Beşiktaş her zaman şampiyonluğa oynamalı. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağız. Orada oynayacaksak, kaliteli bir kadro gerekir. Ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde elimizden geleni yapacağız. Kura çekimini canlı izledim. Bu grubu istedim bende. Ancak burası Şampiyonlar Ligi. Hangi takımla oynarsak oynayalım, kendi oyunumuzu ortaya koyarsak sorun yaşamayız.”

Asist yapmayı seviyorum

see “Gol atınca insan inanılmaz seviniyor. Ben golden daha çok asist yapmayı daha çok seviyorum. Santrforlarımız da çok iyi. İnşallah onlara çok asist yapabilirim.”

Çok şut çekerdim

conocer a una chica por whatsapp “Küçükken de kendimden büyüklerle oynardım.  Çok şut çekerdim o yüzden beni aralarına alırlardı.”

Sağ ayağım hiç yok

une fille rencontrer en boite “Sağ ayağım hiç yok. Ancak enteresan bir şekilde 2 golüm var. Son senelerde biraz daha kullanmaya başladım. En büyük özelliğim sol ayağım. Topu istediğim yere atabiliyorum”

Taraftarımızın şüphesi olmasın

source url “Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Diğer kulüplerde de bunu yaptım. Taraftarımızın şüphesi olmasın.”

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!