Caner patlamaya hazır bomba gibi

watch Gaziantepspor karşısında oynadığımız hazırlık maçında yeni transferimiz Caner Erkin’de forma şansı buldu. Geçtiğimiz sezon taraflı tarafsız herkesin aklında olan beklerin hücuma az katkı vermesi sorununa çare olan bir performansla ilk maçını tamamladı.

http://teentube.cz/?ertye=mujer-que-busca-hombre&166=3d

http://pialadunia.es/?espikoleto=sitios-para-solteros-barcelona&7e5=59 Sık sık hücuma çıkarak ve isabetli ortalar yaparak hücum oyuncularına bol bol fırsat sağlayan Caner ilk maçında 2 de asist yaptı.

medie mobili opzioni digitali 5 minuti

1e3532a598626be309fd4083f5417fbd 11. dakikada Bir duran topta ölçüp biçerek topu Talisca’nın kafasına indiren Caner bir başka pozisyonda ise 68. dakikada sol kanatta zor pozisyonda yaptığı ortada Ömer Şişmanoğlu’na al da at dedi. İlk maçında yaptığı 2 asist ile de geçtiğimiz sezonu 2 asist ile tamamlamış olan İsmail Köybaşı’na adeta nazire yaptı.

follow link

http://documentalqueridowatson.es/pizdyhov/4991 Takımımız adına sevindirici olan bu durumun sezona yayılmasını Caner’in bir çok kez gol pası vermesini ve taraftarımızı sevince boğmasını diliyoruz. Hoşgeldin Caner… 🙂

source site

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!