Ç.Rizespor – Beşiktaş maç analizi

nadex نظام الخيارات الثنائية Sezon ortasında çıktığımız ve maç eksiğimizide tamamlayacağımız Karadeniz turunun ilk maçında Beşiktaşımız Ç.Rizespor ile karşılaştı. Hızlı ve bol pozisyonlu maçta gülen taraf 1-2’lik skorla Beşiktaş oldu ve Fenerbahçe ile maç sayısını eşitleyerek liderliğe yükseldi.

go to link
go İlk Yarı

oxford comma online dating İki takımda maça rölantide başladı. Orta sahadaki top kayıpları ile devam eden ilk 15 dakikada iki takımda etkili gözükemedi. Ta ki Sosa’nın mükemmel frikik golüne kadar. Son haftalardaki yükselen formunu devam ettirmeye ve skora katkı yapmaya devam etti Sosa. Bu dakikadan sonra oyun hızlandı ve 15 ile 30. dakikalar arası adeta gitti geldili maç oynandı. Beşiktaş savunması geride verdiği geniş alanlara bir türlü çözüm bulamazken bu dakikalarda Rize biri penaltı biride direkten dönen bir kafa vuruşuyla tamamlanan iki net pozisyon üretti. Penaltıda Tolga oldukça başarılıydı ve gole izin vermedi. Rize bu pozisyonları bulurken kalesinde de açıklar veriyordu. İlk yarının belkide en istekli ve başarılı ismi mücadelede sürpriz bir şekilde ilk 11 başlayan Kerim Frei’dı. Gökhan’ın yerine oynaması gerektiğini anlatır cinsten bir performans sergiledi adeta. Bu istekli oyununu golle süslemeyide başardı. Fazla pres yapmayan Rize, Atiba, Oğuzhan, Sosa ve Kerim’in rahat bir ilk yarı çıkarmasını sağladı. Takımdaki tek eksik Gomez ve Olcay’ın yakaladıkları net fırsatları gole çevirememeleriydi. Bulunnan pozisyonlar iki takım adına da gol ile sonuçlansaydı 2-5 lik bir ilk yarı sonucu görmek mümkündü. Tüm bu pozisyonlardan akılda kalan Kerim’in performansı, savunmamızda verdiğimiz geniş alanlar, Gomez ve Olcay’ın ise Guiza’ya bağlamasıydı. İlk yarıdaki mücadeleden 0-2’lik skorla soyunma odasına giden takımımız oldu.

kan man köpa viagra utan recept İkinci Yarı

source link İkinci yarıda kaldığı yerden devam etti iki takımda. Rizespor daha fazla risk alarak değişikliklere gitsede oyunu ele alamadı. Devre boyunca arka tarafında büyük açıklar veren rakip takım sayesinde Beşiktaşımız sayısını hatırlamadığımız kadar pozisyona girdi. Bu pozisyonlarda biraz bireysel formsuzluklardan kaynaklı beceriksizlikler biraz laubalilik yüzünden golleri bulamadığımızı söyleyebiliriz. Normalde Olcay’da Gomez’de bu kadar beceriksiz değiller bizce. Olcay senede 10 gol barajını aşan bir futbolcuydu düne kadar, Gomez’i anlatmaya gerek yok zaten. Fakat Gomez’in son haftalardaki Guiza’lığı felaket bir seviyeye gelince Şenol Güneş daha fazla dayanamadı ve Cenk’i oyuna aldı. Fakat bu da ilerideki bitiricilik açısından pek faydalı olmadı. Sadece 83’te oyuna giren Cenk’in 3 net gollük fırsatı harcadığını söylersek sanırım nasıl bir devre oynandı anlatmış oluruz. Bu kadar kaçan gollerden sonra ise futbolun en önemli kurallarından olan atamayana atarlar ve bir Beşiktaş hastalığı olan son dakika stresleri olmazsa olmazdı. 89’da kalemizde gördüğümüz gol az kalsın maçıda kaybetmemize vesile olacaktı. Sayabildiğimiz kadarıyla maç boyunca 14 gollük pozisyondan sadece 2 sini değerlendirdiğimiz bir maç oynadığımızı düşünürsek 1-2’lik galibiyet hiç yoktan iyidir. Neyse ki rakibimizde çok formunda değildi. Bu arada son not ikinci yarı sakatlanan Oğuzhan’ın son durumu çekilecek mr’dan sonra belli olacak…

vendita allo scoperto opzioni mibo  

click caykur rizespor besiktas mac istatistigi

single life in oslo  

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!