Bugün Beşiktaş’ta ne oldu ? 17.06.2017

Beşiktaş’ta bugün neler oldu ? Sizler için derledik.

Lyon’un Marcelo israrı!

Fanatik’in haberine göre Lyon’un Marcelo ısrarı devam ediyor. Brezilya’yı oyuncuyu transfer etmek isteyen Fransız ekibi, teklifini yükseltti.

Beşiktaş’ın 10 milyon Euro talep ettiği Marcelo için pazarlığı sürdüren Lyon kulübü, teklifini 8.5 milyon Euro’ya çıkardı.

Bu gelişme üzerine durumu değerlendirme kararı alan Beşiktaş yönetimi, Lyon’un teklifini kabul edebilir.

 

Beşiktaş Vida’dan vazgeçmiyor!

Fotomaç’ın haberine göre Ukrayna ekibine Hırvat stoper için 1 milyon euro nakit para + Denis Boyko ve Aras Özbiliz teklif önerildi. Vida için bugüne kadar 9 milyon euro’dan aşağıya inmeyen Kiev ekibi ise bu teklifin görüşülmesine bile gerek olmadığı cevabını verirken; Beşiktaş yönetimi ise transfer bütçelerinin ancak bu kadar bedel ödemeye uygun olduğunu söyledi.

 

Kardeşler para konuşmaz!

Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş ile 2 senelik anlaşmaya vardı. Başkan Orman, “Güneş ne kadar alacak?” sorusuna, “Güneş, benim abim. Kardeşler para konuşmaz” yanıtını verdi

Beşiktaş’ta mutlu son… Siyah-beyazlılar, teknik direktör Şenol Güneş ile 2 senelik anlaşmaya vardı. Başkan Fikret Orman’ın yurt dışından geldikten sonra ilk olarak “gidecek-kalacak” şeklinde haberler dolaşan Şenol Güneş ile bir araya geldi. Başkan Orman, Güneş’e “Hocam, şu ortada dolaşan sesleri keselim. Sözleşmeni yenileyelim” dedi. Güneş de, “Olur ama sen gittiğinde bakalım yeni başkan beni ister mi? O yüzden 2019 sonunda benim de sözleşmem bitsin” yanıtını verdi. Başkan Orman da mantıklı bulduğu bu teklifi kabul etti.(Kaynak:FOTOMAÇ)

GOMIS’İ BEŞİKTAŞ’TA İSTİYOR!

Fanatik’in haberine göre Beşiktaş’ın Vincent Aboubakar için yapılan görüşmelerin istenildiği gibi gitmemesi, Burak Yılmaz transferinden de taraftar baskısı nedeniyle geri adım atılması üzerine sürpriz bir isim için girişimde bulunulduğu öğrenildi…

Siyah-Beyazlılar’ın, Galatasaray’ın uzun bir süredir görüşme halinde olduğu ve transferini bugün yarın açıklaması beklenen Bafetimbi Gomis’e teklif yaptığı ortaya çıktı. Siyah-Beyazlılar’ın, Galatasaray’ın uzun bir süredir görüşme halinde olduğu ve transferini bugün yarın açıklaması beklenen Bafetimbi Gomis’e teklif yaptığı ortaya çıktı.

Golcü oyuncu ile temas kuran ve “Şampiyonlar Ligi’nde oynamak isterim” yanıtını alan Siyah-Beyazlılar, tekliflerini yaptı ve beklemeye geçti

 

Stopere yeni aday!

Fanatik’in haberine göre stoper arayışlarına devam eden bir yandan da Marcelo’ya gelen teklifleri düşünen Beşiktaş için Fransa’dan Yohan Benalouane iddiası ortaya atıldı.

Fransız L’Equipe’in iddiasına göre; Beşiktaş, Leicester City’nin geçen sezonun ikinci yarısında Fiorentina’da kiralık oynayan savunmacısı Yohan Benalouane ile kısa süre içerisinde sözleşme imzalayabilir.

Fiorentina’ya kiralanmasına rağmen İtalyan ekibiyle maça çıkmayan Benalouane’ın sözleşmesi 2019 yılında bitiyor.

 

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!