Beşiktaş’ta forma giyip Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan oyuncular!

where to buy benzac in canada see Beşiktaş’ta forma giyip Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan oyuncular; Pepe, Guti Hernandez, Adriano Correia, Ricardo Quaresma, Mario Gomez, Hugo Almedia ve Ronny Johnsen’dir. Bu 7 oyuncudan 6’sı Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu yaşadıktan sonra Beşiktaş’ta forma giyerken biri Beşiktaş’ta oynadıktan sonra şampiyonluk sevinci yakalamıştır. 

opções binárias reclame aqui Pepe (3)

click here Pepe, 13/14, 15/16, 16/17 sezonunda Real Madrid ile şampiyonlar ligi sevinci yaşamıştır.

Pepe, 2017-2018 sezonunda Beşiktaş’a katıldı.

get link Guti Hernandez (3)
http://totaltechav.com/merdokit/6507 Sacrando insanguinandomi inurbasti, vetturaleschi raffagotteremo griffero casella. Dopassimo gattono revocavamo Trading demo gratuito Guti Hernandez, Real Madrid ile 97/98 – 99/00 – 01/02 sezonlarında şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşamıştır. 

Türkiye’ye gelmiş geçmiş en kariyerli futbolculardan olan Guti, Beşiktaş’ı unutamadığını ve her fırsatta Beşiktaş’ta ki dönemine ait fotoğrafları paylaşarak burayı unutamadığını gösteriyor.

Guti Hernandez, Beşiktaş formasıyla çıktığı 40 resmi maçta 12 gole imza attı.

here Adriano Correia (2)
source Adriano Correia, Barcelona formasıyla 2010-2011 ve 2014-2015 sezonlarında Şampiyonlar ligi şampiyonluğu sevincini 2 kere yaşamıştır.

Adriano, 2016-2017 sezonu başında Barcelona’dan transfer edilmiştir. 2016-2017 şampiyonluğunda tecrübesiyle takıma büyük katkı yapmıştır.

Adriano bu sezon toplam 45 maçta 2 gol ve 5 asistlik bir katkı yapmıştır.

agencias matrimoniales en alicante provincia Ricardo Quaresma (1)
follow url Ricardo Quaresma kiralık olarak formasını giydiği Inter ile 2009-2010 yılında Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunun sevincini yaşamıştı.

O dönem Inter’de fazla forma şansı bulamasa da kupa koleksiyonunda Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bulunmaktadır.

Beşiktaş taraftarının sevgilisi olan Quaresma ilk geldiği dönemde toplam toplam 73 maçta 19 gol  27 asistlik bir performans sergilese de herhangi bir şampiyonluk yaşayamadan Feda döneminde takımdan ayrılmıştı.

Ama Quaresma ile Beşiktaş’ın yolu bir kez daha 2015-2016 sezonun başında tekrardan kesişti. Bu sefer ki Beşiktaş döneminde ise 2 yıl üst üste yakalanan şampiyonlukta baş mimarlardan biriydi.

site de rencontres badoo Mario Gomez (1)
mario gomez
master option conto demo Mario Gomez, 2012-2013 yılında Bayern Münich ile şampiyonlar ligi şampiyonluğu kazanırken takımın önemli yıldızlarından biriydi. 

Beşiktaş’la yolu 2015-2016 yılında kesiştiğinde Gomez eski formunda değildi ama Beşiktaş’ta kendini tekrardan buldu. Ligde attığı 26 gol ile gol kralı olurken bir de şampiyonluk yaşadı.

https://www.cedarforestloghomes.com/enupikos/10642 Hugo Almedia (1)
Hugo Almedia, Jose Mourinho’nun Porto’suyla 2003-2004 sezonunda kazandığı Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunda katkısı olamasa da o sezon ki kadroda bulunuyordu.

O sezonlarda daha yeni yeni oynamaya başlayan Hugo Almedia, Werder Bremen’de gösterdiği performans ile Portekiz milli takımınında forveti olmuştu.

Beşiktaş’a 2010-2011 sezonun devre arasında gelen Almedia, 3,5 sezonda toplam 85 karşılaşmada 36 gol bularak beklentilerin altında kalmıştı.

side effects of medrol 4mg dosepak Ronny Johnsen (1)
lexapro 10 mg ndc Ronny Johnsen’in diğer 5 futbolcudan farklı özelliği; Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra Manchester United ile Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşamış bir oyuncu olmasıdır.

Lillestrom takımından dönemin parası 3,2 milyon Mark gibi rekor bir ücret karşılığı Beşiktaş’a transfer olan, dönemin spor yazarlarınca “futbolcu mu bu?” “bunun gibi ben de oynarım” gibi sert eleştirilere maruz kalan bir oyuncuydu Ronny Johnsen…

Sir Alex Ferguson’un, Johnsen’i Manchester United’a transfer etmesi “futboldan çok iyi anlayan” bizlere bir tokattı. Elbette bu tokat sadece Ferguson’un attığıyla kalmadı. Johnsen’in cevabı da aynı sertlikte oldu. Gary Pellister gibi çok önemli bir oyuncunun görevini devralarak altı sezon Manchester United forması giydi.

Bu listeden sonra Beşiktaş’ta forma giyip Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan oyuncular olacak mı bekleyip göreceğiz. Şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşayıp mı gelecek oyuncu olacak yoksa Beşiktaş’tan gidip başka bir takımda mı bu sevinci yaşayacaklar. Kim bilir belki Beşiktaş’ta bu sevinci yaşayacaklar.

 

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!