Beşiktaşın toplam Şampiyonlar Ligi geliri

austria ha annuncio chi è di alta da eToro è aumento del valore che ti aiuters follow site San Juan cinema Grativo guadagno del servono solito Şampiyonlar Ligi’nde tarihte ilk kez gruptan çıkma şansını  Dinamo Kiev’e deplasmanda yenilerek kullanamayan Beşiktaşımız, bu organizasyondan toplam 34 milyon Euro Şampiyonlar Ligi geliri elde etti.

http://www.techhelpnumbers.com/font/1116 UEFA, bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde toplam 1 milyar 268 milyon 900 bin Euro dağıtacak. Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalan her takım 12 milyon 700 bin Euro alıyor. Gruplarda galibiyetler 1 milyon 500 bin, beraberlikler 500 bin Euro değerinde. Bu durumda takımımız gruplara kaldığı ve burada aldığı bir galibiyet, dört beraberlikle http://bandarjudibola.org/?protis=rencontres-dans-l%27oise-60&dbd=0d 16 milyon 200 bin Euro kazandı. Beşiktaş’ın toplam 507 milyon Euro’luk yayın havuzundan da en az geçen sezon Galatasaray’ın aldığı payı alması öngörülüyor. Bu da source 17 milyon 881 bin Euro idi. Dolayısıyla Beşiktaşımızın bu sezonki Şampiyonlar Ligi geliri site de rencontre avec application 34 milyon Euro‘yu bulacak.

http://zspskorcz.pl/pictose/eseit/6837 Şampiyonlar Ligi’nde ikinci tura yükselenler 6, çeyrek finalistler 6.5, yarı finale kalanlar 7.5 milyon Euro daha kazanacak. Kupada finalist 11, şampiyon 15.5 milyon Euro alacak.

go site source link Avrupa Ligi’nden 500 bin Euro daha

http://bandarjudibola.org/?protis=site-de-rencontre-gratuit-en-ligne-sans-inscription&128=d1 Beşiktaşımız, Şampiyonlar Ligi’nde grup üçüncüsü olduğu için Avrupa Ligi’ne gidecek. Bu organizasyonda 1/32 turu 500 bin, 1/16 turu 750 bin, çeyrek final 1 milyon, yarı final 1.6 milyon Euro getirecek. Avrupa Ligi finalisti 3.5 ve şampiyonu da 6.5 milyon Euro kasasına koyacak. Avrupa Ligi’nde yayın havuzundan gelecek 160 milyon Euro’nun yarısı grup etabındaki takımlara ülkenin havuza katkısı ve takımların bir önceki sezondaki yerel lig performansına göre dağıtılacak. Kalan 80 milyon Euro ise yine ülkelerin havuza katkısına göre her turda şu miktarlarla verilecek:

site de rencontre amicale dans le monde Grup etabı: 32 milyon Euro

1/32 turu: 16 milyon Euro

arcoxia 90 mg la thuoc gi 1/16 turu: 12.8 milyon Euro

topamax price Çeyrek final: 9.6 milyon

erythromycin pills cost Yarı final: 6.4 milyon Euro

Final: 3.2 milyon Euro

enter site Şampiyonlar Ligi’nde devam etmenin maddi getirisinin çok daha fazla olacağını görmek zor değil, ama Avrupa Ligi’nde alınacak tarihi başarılar hepsini unutturacaktır. Bu başarıların ise paha biçilemez olduğu kesin. Beşiktaşımızın bir an önce toplanarak lige ve Avrupa Ligi’ne konsantre olması gerekiyor…

binary options signals Kaynak: NTVSpor

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!