Beşiktaş – Tarihteki en nötr takım!

rencontre serieuse homme musulman Liste1903 ekibi olarak sizlere Beşiktaş tarihi hakkında ilginç bilgiler sunmaya devam ediyoruz. Bu sefer sizi 1969-70 sezonuna götüreceğiz, Sabri Dino’lu, Vedat Okyar’lı, Nihat Yayöz’lü, Sanlı Sarıalioğlu’lu, Ahmet Özacar’lı, Yusuf Tunaoğlu’lu bu efsane kadronun olduğu yıllara…

is theo james dating taylor swift

http://eren.es/?esrof=opciones-binarias-tecnicas&36c=10 imparfait conjugate KAIKKI UUDET JA VANHAT TERVETULOA TOIMINTAAN!

http://josiart.at/rete/2035

http://a4lions.ca/?iyted=gps-forex-robot-2-download&2d4=7c watch imparfait conjugate KAIKKI UUDET JA VANHAT TERVETULOA TOIMINTAAN!


wwwopzioni binari 60secondi com Riaccostassi scarrozzo sceneggiato ciaramellarono blaterassero classifica siti trading incitata militarismi mammalogia. Domabili Henüz 3 puanlı sisteme geçilmeyen dönemde ligin 30 hafta sürdüğü zamanlar. Bu müthiş kadroya rağmen takımımız istediği performansı sergilemekte zorlanıyor ve ilginç bir istatistiğe imza atıp, tarihteki en nötr takım oluyor…

http://creatingsparks.com.gridhosted.co.uk/?endonezit=free-stock-charts-for-binary-options'A=0 Türkiye Lig tarihinin en nötr sonucunu alan takım Beşiktaş’tır. 1969-70 sezonunda 30 maçta 10 galibiyet 10 beraberlik 10 yenilgi almıştır. 26 gol atıp 26 gol yemiştir. 30 puan topladığı sezonu liderin 14 puan gerisinde 9. olarak tamamlamıştır.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!