Beşiktaş – Porto Maç Sonu Analizi

see Beşiktaş – Porto Maç Sonu Analizi…

http://www.romagnamotorsport.it/?binarnewe=prova-di-opzioni-binarie-gratis&365=64

http://tiffin.my/bilwoer/3721 Şenol Güneş deplasmandaki avrupa maçlarında daha defansife yakın 11 ile sahaya çıkıyordu. Defansifden kasıt olarak defansın önündeki Oğuzhan-Atiba ikilisini bozup değişik varyasyon deniyordu. (Gökhan İnler-Atiba, Necip-Atiba vs.) Bu oyunlarla da etkili oluyordu ancak dünki Porto maçı gibi oyun üstünlüğünü kabul ettiremiyordu. Dün bu da tersine döndü. Çünkü bu sefer değişiklik yapmadan Porto karşısına korkusuzca çıktı. Böylece Beşiktaş Porto’ya oyun üstünlüğünü kabul ettirdi.

acabo de conocer a una mujer que aun es una niГ±a
Şampiyonlar Ligi Farkı

follow Beşiktaş bu sene oynadığı 5 resmi karşılaşmada bu denli karşısındaki rakibine karşı açık oyunu hiç yakalayamamıştı. Çünkü ligdeki takımlar Beşiktaş’a karşı daha defansif oyunla sahaya çıkınca herkesin istediği o oyunu sahaya yansıtamak zorlaştı. Ancak Şampiyonlar Ligi farklı. Defansiften ziyade dengeli oyun anlayışı ve bunun dışında hücumu daha çok düşünen takımlar mevcut. Beşiktaş’ta bu sistemde Porto’ya karşı istediği oyunu sahaya yansıtabildi. Buna en basit örnek Taliscanın ligin ilk 4 haftasında hiç topla açık alanda dribbling ederek sahada kat ettiğini görmemiştik ama dünkü maçta bunu sık sık yaptığını gördük. Zamanla Beşiktaş bu oyununu ligede yansıtacağı aşikar.

http://agauchepourdevrai.fr/?fuier=rencontrer-un-celibataire&981=fc

celibataire comment rencontrer quelqu'un Atılan gollerdeki organizasyonlar da bir o kadar güzeldi. Quaresma her ne olursa olsun açacağı tehlikeli ortalarla bu takım halen en büyük silahı. Talisca ise Karabük maçında bi nevi son vuruşlardaki etkisizliğini geçen seneden beri gelen özelliği olan kafa golleriyle atmaya devam ediyor. Cenk ise dün Casillas’a attığı müthiş golle Şampiyonlar Ligi jeneriklerine girmeye devam edicek gibi duruyor. Negredo’nun ise Karabük maçında yaptığı servisler asiste dönüşmemişti. Ama dün Babel’in golünde yaptığı asistle bu takıma yararlı olacağını gösterdi. Negredo da tempo tutarsa Şenol Güneş’in işi zor gibi duruyor. Babel de gollerini atmaya devam ediyor. Zor zamanlarda böyle goller atması onun 11’deki yerini iyice sağlamlaştırıyor.

opcje binarne pomoc Etkili oyunla Şampiyonlar Ligine böyle başlamak takıma daha çok özgüven getireceği kesin. Böyle devam Kartal. Bu sene hedef daha da ilerisi.

buy clomid nolvadex ukbula do medicamento nootropil 800mg

binäre optionen mit geringem einsatz Son düdük...

zyrtec mg for adults

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!