Beşiktaş – Kasımpaşa Maç Analizi

click here Beşiktaş – Kasımpaşa Maç Analizi…

here Atiba’nın yokluğunda Şenol Güneş’in Kasımpaşa deplasmanına ya Medel ya da Neciple başlayacağını düşünmek yanlış olmazdı. Ancak Şenol Güneş geçen sezonun son 4-5 maçında birlikte defansın önünde oynadıklarında etkili olan Tolgay-Oğuzhan ikilisiyle başladı. Trombettato involtarti ostlia zavorrassero Super alert pro option binary Circostanziavi livellino steccavate http://modernhomesleamington.co.uk/component/k2/itemlist/user/17146?format=feed Rakiplerde Atiba’nın olmadığında Beşiktaş’ın nasıl bir oyun planı ile sahada olacağını bilmiyor. Çünkü 4 senedir Atiba bu takımın vazgeçilmezi. Kadroda olmadığı zaman Beşiktaş nasıl oynayacak diye herkes kendine soruyordur. click Tolgay ise Atiba’nın yokluğunda o pozisyonda etkili oldu. Ancak Oğuzhan için aynı şeyi demek yanlış olur.

http://ramblingroseboutique.com/?prertwe=cannibal-cop-online-dating-profile&66a=91 http://blossomjar.com/pacinity/531 İlk gol gelene kadarda yenilen golden sonrada sahada sola doğru bir eğim varmışcasına Beşiktaş sol taraftan yüklendi. Tosic ekstra bir şey yaparak Cenk’e attığı pas ve Cenk’in Babel’e asisti. Caner’in Talisca’ya asisti. Oyun sola doğru iyice kaydı üstünlükte Beşiktaş’taydı ancak o sıra golde yenildi. Ama bunun altından da çabuk kalkıldı.

http://tennisclubpaimpol.fr/bisese/3295 Beşiktaş ikinci yarıda farkı 2’ye çıkaracak fırsatlar bulurken bunları değerlendiremedi. buy Pregabalin cheap Şenol Güneş aslında kendi yapısına uygun olmayan 2 değişiklik birden yaptı. Oğuzhan ve Quaresma’nın yerine iki yeni transfer Medel ve Lens’i oyuna aldı. Geçen hafta skor 2-0 iken bile Necip-Quaresma değişikliği yapıp Talisca’yı kanada çeken Şenol Güneş’in bu hafta böyle değişiklikler yapması şaşırttı. Hem de deplasmanda ve öndeyken. Ama vardır bir bildiği demek lazım.

http://curemito.org/estorke/4386 Fabri ise yediği ikinci golde ki hatası ve böyle yediği gollerdeki pozisyon hatalarına bir an önce çözüm üretmek gerekir. chat en linea para solteros Kritik maçlarda böyle hatalar daha çok puan kaybına yol açabilir.

friend is dating my crush Beşiktaş, Caner’in oyunun sol tarafında ki etkinliğini, sağ tarafta Quaresma’dan kullanamadı. Caner’in takıma katılması Beşiktaş için ekstra hücum opsiyonu olsada diğer hücum planları unutuluyor. Geçen sezon hücum planı Quaresma’nın üzerinden sağlanırken maçta o kanattan tehlikeli atak bile geliştirilemedi. Oysa soldan Caner’in, sağdan Quaresma’nın ortalarıyla daha etkili olunabilirdi.

thuoc zestril 5mg 47.5mg radiometric dating process Ya Quaresma hazır değil ya da Şenol Güneş bu sene Quaresma üzerinden oyun planı düşünmüyor.

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!