Beşiktaş forması giymiş en hızlı 10 futbolcu

phreaky dating games 1 Nisan itibari ile tüm Türkiye 4.5G fiber hızlı internet altyapısına geçiş yaptı. İnternet sektörünün sahip olduğu bu hızı görünce bizim de aklımıza Beşiktaşımızın gördüğü en hızlı futbolcular geldi. İşte geçmişten bugüne formamızı giymiş çevikliği ile dikkat çekmiş en hızlı 10 futbolcu;

go site 10 – Markus Münch

click markus-munch

Takımımızda 1999-2001 yılları arasında top koşturan Markus Münch, Bayern Münich altyapısından çıkmıştır. Kısa sürede sol kanatta yaptığı hızlı koşuları ile aklımıza kazınmıştır.

see 9 – Filip Holosko

suprax cefixime capsule 400 mg holosko

tenormin 25 mg nebenwirkungen Holosko da takımımızda iki dönem oynayan oyuncularımızdan. Adı takas görüşmelerinde sık sık kullanılan oyuncumuzu Manisaspor’dan büyük umutlarla transfer etmiştik. Takımımızda iki dönemde toplam 144 maça çıkan Holosko 42 gol attı. Gayet hızlı bir oyuncuydu ama hızını sadece düz koşularda kullanabilmesi en büyük dezavantajıydı. Hızını rakip futbolcunun içinden geçmeye çalışarak heba etmese çok daha faydalı olurdu.

enter site 8 – Fani Madida

comprar lynoral fani-madida

1992-95 yılları arasında takımımızda sağ açık, sağ bek orta saha ve forvet olarak görev yapan Madida hızı ile dikkat çekmekteydi. Güney Afrikalı Madida topla buluştuğu zaman hızı ile rakibin dengesini şaşırtan bir oyuncuydu.

go here 7 – Souleymane Youla

soulaymane-youla

2005 yılında Gençlerbirliği’nden transfer ettiğimiz siyahi forvet hızı ile göz dolduruyordu. Atılan uzun toplara yetişmede çok iyi olan Youla bu topları kullanmada ise o kadar başarılı olmadı ve takımımızda kaldığı 1 sezonda sadece 12 maça çıkabildi ve 2 gol attı.

see url 6 – Metin Tekin

metin-tekin

Efsane Metin Ali Feyyaz üçlüsünün en hızlısı Metin Tekindi. Sağ açıkta görev yapan Metin de hızını teknik ile birleştiren oyuncularımızdan. Topu aldığı zaman hızı ile adam eksiltebilmesinin yanında, akıllı bir futbolcu olması ve tekniği ile de bir çok alternatif yaratabildiği için savunması zor bir oyuncu olmuştur.

http://mediaeffectivegroup.pl/?jiiopaa=opcje-binarne-polska-platforma&82f=b9 5 – Sava Paunovic 

Sava_Paunovic

1977 – 79 yılları arasında takımımızın forvet ve orta saha yükünü çeken Yugoslav oyuncumuz hızlı olmasının yanında güçlü bir oyuncu olmasıyla da dikkat çekiyordu. Öyle ki takımımızın resmi sitesinde kendisinden “Boğa kadar güçlü, tilki kadar kurnaz, tavşan kadar süratli bir futbolcu” olarak bahsediliyor.

http://free3dmaxmodels.com/vray-3-60-03-3ds-max-2013-2018/ 4 – Ricardo Quaresma 

ricardo-quaresma-1

Takımımızda iki dönem forma giyen Quaresma özellikle ilk döneminde 2010-12 yılları arasında aldığı toplarla çizgiye inme konusunda çok hızlıydı. Hızını teknik ile birleştiren oyuncu rakiplerin korkulu rüyasıydı. En büyük artısı topla birlikte de hızlı olması olan Quaresma ikinci dönemi olarak geldiği 2015 yılında takım oyununu daha çok benimseyen, set oyununa daha yakın bir oyun sergilemeye başladı.

see 3 – Gökhan Töre 

gokhan-tore

2013 yılında transfer olduğu takımımızda kanat olarak büyük bir kozumuz olan Gökhan Töre hızı ile aldığı topları kanatta etkili kullanan oyuncularımızdan. Topu önüne açtığı zaman güçlü fiziğini de kullanarak rakibe top göstermeyen Gökhan, tekniğini de konuşturarak bizim için büyük bir koz olmakta.

http://mohsen.ir/?danilov=نموذج-تقييم-خيار-ثنائي 2 – Daniel Opare

daniel-opare

2015 yılının ikinci yarısında kiralık olarak takımımızda oynayan Daniel Opare daha ilk maçından hızı ile dikkat çekti. Savunma arkasına atılan toplarda rakip kendisinden avantajlı bile olsa bir şekilde yetişmeyi başaran Opare’nin hız ve çeviklik konusunda usta olduğunu söyleyebiliriz. Lakin zayıf bir oyuncuydu. Hataya meyilli olduğu için sene sonunda takımdan yollandı.

follow url 1 – Daniel Amokachi

daniel-amokachi

1996-99 yılları arasında takımımızın forveti olarak görev yapan Nijeryalı forvetimiz güçlü fiziği ile dikkat çekiyordu. Rakip savunmacıları oldukça rahatsız eden bu özelliğinin yanında bir de hızı vardı ki çoğu zaman rakip defanslar çaresiz kalırdı. Takımımızla çıktığı 77 maçta 19 gol atan Amokacki istatistik olarak çok başarılı gözükmese de öyle bir oyun tarzına sahipti ki tadı damağımızda kaldı.

 

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!