Beşiktaş Emre Mor’un peşinde!

see url http://josiart.at/rete/3403 Beşiktaş, Borussia Dortmund’a kaptırdığı genç yıldız Emre Mor’u gelecek sezon Bundesliga ekibinden kiralamayı planlıyor.

enslig i bergen

http://aquanetta.pl/?kostromesp=opcje-binarne-po-polsku&cfd=17 Almanya’da formaya uzak kalan 19’luk milli futbolcu da bu fikre sıcak bakıyor.

http://tc12bercy.fr/parazitu/2373 Gelecek sezon daha da güçlü bir kadro oluşturma çalışmalarına devam eden Beşiktaş, geçen yaz döneminde çok isteyip elinden kaçırdığı Emre Mor’a yeniden yöneldi. Yönetim, bu gizli operasyonda ilk olarak sezon başında 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında 5 yıllık imza attığı Borussia Dortmund’da kadroya girmekte zorlanan 19’luk A milli futbolcunun kariyer planlamasıyla ilgili bilgi aldı. ‘Yavru Messi’ olarak adlandırılan süper genç yetenek, düzenli forma giyebileceği ve Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden bir takıma kiralık gidip, tecrübe kazanarak Bundesliga kulübüne dönmeye sıcak bakıyor.

inderal 20 mg per day

frauen über 45 kennenlernen Bu umut veren istihbarat üzerine eski göz ağrısı Emre Mor’u sezon sonu takviye planlarına dahil eden siyah-beyazlı yönetim, ‘Mario Gomez modeli’ kiralık formülüyle Almanya Bundesliga kulübünü ikna etmeye çalışacak. Transfer komitesi, resmi girişiminden önce ‘Mor harekâtı’nı sağlam bir temele oturtmak amacıyla ise oğlunun adeta kariyer koçu durumunda olan Emre’nin babasıyla görüşecek. Ersoy Mor’a, yıldız oyuncunun Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in bireysel performanslara müthiş katkısıyla da birlikte tekrar ivme kazanacağı düşüncesi iletilecek.

makan ayurslim online

http://bossons-fute.fr/?fimerois=ma-rencontre-avec-dieu&82d=fe site de rencontre pour parler anglais follow KAYNAK:Amkspor

cost protonix

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!