Atiba – Tolgay – Oğuzhan operasyonu

https://www.cedarforestloghomes.com/enupikos/8374 Beşiktaşımızda teknik direktör Şenol Güneş’in Trabzonspor karşısında orta sahayı source site Atiba – Tolgay – Oğuzhan‘a emanet etmesi bekleniyor. Oğuzhan’ın uzun süren sakatlığı süresinde oynayan Tolgay herkes tarafından beğenilen bir futbol ortaya koymuştu. Oğuzhan’ın dönmesiyle Tolgay’dan vazgeçmek istemeyen Şenol Güneş’in bu ikiliyi Atiba’nın yanına monte ederek bol pas yapan teknik yeterliliği yüksek ve dinamik bir orta saha kurmak istediği düşünülüyor. Bu şekilde Oğuzhan’ın da sakatlığından kaynaklanan maç eksiğini tamamlaması ve follow Benfica maçına kadar tamamen hazır olması bekleniyor.

go site

http://agencijapragma.com/?kiopoa=come-investire-in-opzioni&250=41 Kanatlarda ise get link Ricardo Quaresma ve Olcay Şahan‘ın forma giymesi beklenirken forvette form grafiğini yükselten Aboubakar’ın oynaması bekleniyor.

rencontre ado 94

http://azortin.pl/?rtysa=opcje-binarne-z%C5%82oto&1d2=c4 Geçtiğimiz sene sahamızda oynadığımız Trabzonspor maçını oyuncularına sık sık hatırlatan Şenol Güneş oyuncularını skor ne olursa olsun konsantrasyonu elden bırakmaması ve  rehavete kapılmaması konusunda uyarıyor.

click here

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!