Atiba Hutchinson durmuyor!

Beşiktaş’ta sezon başından beri gösterdiği üstün performans ile taraftarın aklını alan Atiba Hutchinson, milli arada bile kendini durduramadı. Takımımızın en çok koşan ve pas yüzdesi en yüksek oyuncularından olan Atiba Hutchinson, milli maçlar için verilen arada Kanada Milli Takımı ile toplam 26.400 kilometre yol katetti.

Beşiktaş’ımızın tecrübeli futbolcusu Kanada Milli Takımı ile son olarak El Salvador maçında forma giydi ve 90 dakika boyunca sahada kaldı. Ancak Atiba’yı maç değil daha çok yol yordu. İstanbul’dan Kanada’ya giden Atiba, buradan El Salvador’a gidip gelmek için yaklaşık 11 bin kilometre yol yaptı. Kanada’ya geri döndükten sonra uçakla 5 bin 850 kilometre mesafede daha katederek Almanya’ya giden Atiba, oradan da bin 800 kilometre mesafedeki İstanbul’a geldi. Milli arada 26.400 kilometre yol kateden Atiba adeta dünyayı gezdi.

Teknik direktörümüz Şenol Güneş, ligde pazar günü oynanacak Sivasspor karşılaşmasında Kanadalı orta saha oyuncusunu dinlendirebilir. Atiba’nın yedek soyunması beklenen maçta Beşiktaş’ımızın hangi kadro ile çıkacağı merak konusu…

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!