Akhisar maçı sonrası açıklamalar

age dating law in nc Beşiktaşımız’ın Akhisar maçı ile aldığı 2-0’lık galibiyetten sonra Şenol Güneş ve oyuncular açıklamalarda bulundular. İşte o açıklamalar…

activtrades opzioni digitali Şenol Güneş’in açıklamaları:

click senol gunes

white black dating sites free Mazerete sığınacak halimiz yok!

see url “Yorgunluğa, hakeme herhangi bir mazerete sığınacak halimiz yok. Kazanmak için geldik. 25. dakikadan sonra kopmalar oldu. Sahadan dolayı bazı top kayıplarımız oldu. Eksik oynadık ama devreye 2-0 girdik. 2-0 güzel bir sonuç. Daha fazla gol bulabilirdik ama rakibe de pozisyonlar verdik. Eksiklerimizi düzeltmek zorundayız. İyi takımız. Her şeye rağmen hak ettiğimiz bir galibiyet olduk. Kenardan gelen ortalarda ve uzun atılan toplarda kademe hatalarımız oldu. Önemli bir maçtı. Avrupa kupası sonrası bir maçı kazanmak güzel” dedi.

source url Galatasaray maçı açıklamaları:

http://diebrueder.ch/piskodral/374 “Galatasaray maçından 3 puan almak istiyoruz. Futbol adına en doğruları yapmaya çalışacağız. Eksiklerimizi yapmazsak maçı da kazanırız. İyi bir rakiple oynayacağız. Akhisar da iyi bir takımdı. Bizi de bayağı zorladılar. Galatasaray maçı da bizi zorlayacaktır. ” dedi.

B&L click. 271 likes. Investimenti Trading Formazione Kadroya giremeyenler…

“Eldeki oyunculardan 18 yapıyoruz. Kimin ne zaman girip, çıkacağı kriterlere bağlı. Kağıt üzerinden medya rotasyon yapabiliyor ama bizde öyle bir şey yok. Milli maç haftasına kadar rotasyonlar olacak. Kadroya giremeyen iyi oyuncularımız var ama belki önümüzdeki maçlarda onlar oynayacak. Bunu zaman gösterecek” dedi.

here Anderson Talisca’nın açıklamaları

rosuvastatin 40 mg brands anderson talisca 2016 2017

inderal 10 mg for anxiety “Zor bi maç olacaktı. Uzun süredir burada kazanamıyorduk. Kendi tempomuzu oyuna kabul ettirdik. İyi bir galibiyet oldu. http://havanatranquility.com/daeso/2401  Portekizli gazetecilere teşekkür ederim. Benfica’da inişli çıkışlı dönemlerim oldu. Burada daha mutluyum. İniş çıkış yaşamadan iyi bir form grafiği yakalamak istiyorum.”

see Gökhan İnler

dutasteride 2.5 mg for sale gokhan inler 2016 2017

“Küçük parmağıma darbe yedim. Risk etmek istemedim ve oyundan çıktım. Sakatlığım derbi maçını etkilemez. 1 hafta vaktim var. Derbide olmak için her şeyi yapacağım. Bu statta zor bir maçtı. Beşiktaş 4 senedir bu sahada galibiyet göremiyor. Biz de bunu kırmak istedik. İyi başladık ve 2 gol attık. Derbilerde her şey olabilir. Bizler için ilk derbi olacak. Biz bize bakmalıyız. Elimizden geleni yapmalıyız ve her şeyimizi sahada vermeliyiz. Benim için partner fark etmez. Ben takım oyuncusuyum. Kim oynarsa bu sahada her şeyini vermeli. Beşiktaş’ta herkes kazanmak için sahaya çıkmalıdır.”

click here Gökhan Gönül

gokhan gonul 2016 2017

“Bütün takımlar için sezonun 3-4 haftası kolay geçmez. Maç temposunu kazanmak kolay değildir. Biz bu 3-4 haftayı güzel geçirdik. Bugünde sanıyorum böyle bir deplasmanda ilk defa kazanılıyor. Beşiktaş için bu saha her zaman zordur. Hava şartları da iyi değildi. Zeminde futbola elverişli değildi ama buna rağmen kazanmasını bildik. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Sadece 1 maçta puan kaybı yaşadık. Önümüzde derbi var. Tüm maçlarda olduğu gibi bu maçada kazanmak için çıkacağız. Maçın başında darbe aldım, bileğim şişti. Şişti ve ayağım sıktığı için devre arasında ayakkabılarımı çıkardım.”

“Daha önce açıklamıştım. Bir sakatlığım vardı ve yavaş yavaş atlatıyorum. benim için kolay olmadı. Antrenmanlara çıkıyordum ama hazır değildim. Kendimi biliyorum. Sakat olmadığım zaman iyi olduğumda takıma neler katabileceğimi biliyoruom. Hoca şans verirse derbide yüzde yüz hazır olacağımı biliyorum. Karar hocamındır, görüşlerine saygı duyuyorum.”

“Hangi futbolcu, hangi yorumcu ne söylerse söylesin tahminler derbilerde tutmuyor. O yüzden çok fazla bir şey demiyorum. İnşallah keyifli geçer.”

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!