Aboubakar transferinde son durum

18èmes rencontres professionnelles reunir Stoperdeki eksikliği Omeru’yu kiralayarak kapatan Beşiktaşımız, bir başka stoper Gil içinde girişimlerini sürdürüyor fakat Süper Kupa maçından sonra forvet transferi için gaza bastı. Porto’nun Nijeryalı golcüsü Vincent Aboubakar, Türkiye’ye gelmeye sıcak bakıyor. Kulübü ile kiralama konusunda sıkı pazarlıklar sürüyor.

go site
http://huntersneeds.net/rigaro/2699 Gomez’den beklenti zayıf

see url Mario Gomez’e verilen ek süre bugün sona ererken, Alman futbolcudan olumlu bir yanıt gelmeyeceği tahmin ediliyor. İşte bu doğrultuda şu an tüm konsantrasyon, Porto’da forma giyen Vincent Aboubakar’a yoğunlaşmış durumda. Kamerunlu oyuncuyu ikna etmek için çalışmalarını sürdüren Kara Kartal, Portekiz temsilcisi ile de pazarlıklarını sürdürüyor. Aboubakar’ın, Türkiye’ye sıcak baktığı öğrenilirken, Porto’nun kiralama teklifine cevap vermek konusunda süre istediği bildirildi. Diğer adaylar Liverpool’dan Benteke, Manchester City’den Bony ve Chelsea’den Loic Remy için de temaslar sürüyor.

click

follow url. full hookup rv sites in colorado. http://weki.com.np/?timer=forex-personalizzato-on-line&49d=d6. fare soldi online con opzioni  

source link

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!