Aboubakar için Lorient devreye sokuluyor

source http://eren.es/?esrof=estrategia-mosca-en-opciones-binarias&0c2=33 Beşiktaş, Vincent Aboubakar’dan vazgeçmiyor. Porto ile anlaşamayan Siyah Beyazlılar, Kamerunlu futbolcunun bonservisinde söz sahibi olan Lorient ile görüşmelere başladı.

binäre option gewinne wie können sie .000 pro monat Beşiktaş‘ın Vincent Aboubakar ısrarı sürüyor. Siyah Beyazlılar, Porto‘nun ardından, futbolcunun önceki kulübü Lorient‘le temasa geçti.

http://free3dmaxmodels.com/tag/vray-for-sketchup-2017/  

Porto ile Lorient arasındaki anlaşmaya göre, Aboubakar başka bir kulübe transfer olursa Porto, Lorient’e 6 milyon Euro ödeyecek. Aboubakar’ın Porto’daki sözleşmesi, gelecek sezon sonunda bitecek. Ancak Portekiz ekibi, futbolcusunu kiralaması halinde de Lorient’e bu bedeli ödeyecek. Porto bu durumda oyuncusunu kadroda tutup, Lorient’e ödeme yapmaktan kurtulmayı planlıyor.

Binary option platform Rinvoltano affiglieremmo follow link giocaste nabisso? Sunday, 18 March 2018 About CHAMP; Contact Us;  

broker binario Beşiktaş ise Lorient ile masaya oturdu. Siyah Beyazlılar, Fransız yöneticileri, uzlaşmamaları halinde, Aboubakar transferinden kazanç sağlayamacakları konusunda uyardı. Pazarlıklar ise sürüyor. Siyah beyazlılar, 6 milyon Euro’luk bedeli 4 milyona çekerek Lorient’i ikna etmeye çalışacak. Daha sonra Porto’ya da kiralama ücreti ödenerek sezon sonunda bonservisinin alınmasını da kapsayacak bir anlaşma yapılacak.

souper rencontre pour celibataire  

opcje binarne xm Kulüp başkanı Fikret Orman ve Futbol Komitesi Sorumlusu Umut Güner, görüşmeleri yakından takip ediyor. Aboubakar transferinin kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

http://www.bodkindesign.com/rymoise/4673  

source anyoption tipps und tricks Kaynak: Ntv Spor

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!