Aboubakar için Lorient devreye sokuluyor

go to link rencontres oleron Beşiktaş, Vincent Aboubakar’dan vazgeçmiyor. Porto ile anlaşamayan Siyah Beyazlılar, Kamerunlu futbolcunun bonservisinde söz sahibi olan Lorient ile görüşmelere başladı.

fluoxetine 10 mg white pill

go to link Beşiktaş‘ın Vincent Aboubakar ısrarı sürüyor. Siyah Beyazlılar, Porto‘nun ardından, futbolcunun önceki kulübü Lorient‘le temasa geçti.

http://www.energylease.fr/viliv/2489  

go here Porto ile Lorient arasındaki anlaşmaya göre, Aboubakar başka bir kulübe transfer olursa Porto, Lorient’e 6 milyon Euro ödeyecek. Aboubakar’ın Porto’daki sözleşmesi, gelecek sezon sonunda bitecek. Ancak Portekiz ekibi, futbolcusunu kiralaması halinde de Lorient’e bu bedeli ödeyecek. Porto bu durumda oyuncusunu kadroda tutup, Lorient’e ödeme yapmaktan kurtulmayı planlıyor.

http://curemito.org/estorke/961  

opções binárias bitcoin Beşiktaş ise Lorient ile masaya oturdu. Siyah Beyazlılar, Fransız yöneticileri, uzlaşmamaları halinde, Aboubakar transferinden kazanç sağlayamacakları konusunda uyardı. Pazarlıklar ise sürüyor. Siyah beyazlılar, 6 milyon Euro’luk bedeli 4 milyona çekerek Lorient’i ikna etmeye çalışacak. Daha sonra Porto’ya da kiralama ücreti ödenerek sezon sonunda bonservisinin alınmasını da kapsayacak bir anlaşma yapılacak.

opcje binarne w weekend  

here Kulüp başkanı Fikret Orman ve Futbol Komitesi Sorumlusu Umut Güner, görüşmeleri yakından takip ediyor. Aboubakar transferinin kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

go to link  

dating singer sewing Viagra where can i buy in Elizabeth New Jersey Kaynak: Ntv Spor

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!