Ricardo Quaresma: ”Elini öptü”

opcje binarne taktyka http://www.beaujolais-challenge.com/?nikolsa=meilleur-site-de-rencontre-gratuit-quebec&606=c9 Portekiz’li yıldızımı Ricardo Quaresma, Alman Milli Takımı’na yeniden seçilen golcümüz Mario Gomez’in, yeniden milli takıma seçilmesinden dolayı, teşekkür etmek için Şenol Güneş’in elini öptüğünü söylemişti. Şenol Güneş konu hakkında konuştu…  

come capire le inversione di una candela in iq option
Ricardo Quaresma, Alman Milli Takımı’na yeniden seçilen Mario Gomez‘in, teşekkür için Şenol Güneş‘in elini öptüğünü söylemiş, kendisi de böyle bir hocaya saygı duyulması gerektiğini belirtmişti. Quaresma’nın bu sözleri merak edilirken, Alman oyuncunun el öpme için hamle yaptığını ancak Güneş’in elini sakındığını ve öptürmediği öğrenildi.

http://serezin-du-rhone.fr/pifpaxys/6380

enter Şenol Güneş, basın mensupları tarafından konu hakkında yöneltilen soruya şu cevabı verdi: go site

“Ben el öptürmem, gözlerinden öperim. Gösterilecek bir saygı varsa emeğe, alın terine gösterilmelidir. Gomez çok özel bir oyuncu. Güçlü bir karaktere sahip. Almanya Milli Takımı’na yeniden seçilmesine en çok ben sevindim. Oyuncularımın kendilerini geliştirmeleri ve buna katkı sağlama noktasında bizden duydukları memnuniyet mutluluk kaynağımızdır. Ancak bana ve emeğe yapılacak teşekkür sahada olmalıdır.”
Kaynak : Sabah

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!