13. şampiyonluk ilanı!

female profile for online dating Tarih 30 Mayıs 2009…

christian speed dating philadelphia

see Yer: Denizli

http://battunga.com.au/?giopere=trading-online-senza-conto-corrente&2e9=d2

rencontre catholique celibataire montreal Denizlispor Beşiktaş maçı…

hunde dating berlin Süper Lig’in 34. hafta karşılaşması Beşiktaş’ın bu maçta galip gelmesi durumunda 2008-09 sezonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceği veya Galatasaray Sivasspor maçının sonunda Sivaspor’un 3 puan alamaması durumunda uzun bir aradan sonra tekrar şampiyonluğa uzanmasına yetecek olan karşılaşmadır.

click here Maç başlar 6 senelik aranın vermiş olduğu stresle mücadele eden Beşiktaşımız oyunu rölantide oynar. Gözler ve kulaklar aynı zamanda Galatasaray Sivasspor maçındadır derken Arda’nın golü gelir Galatasaray 1-0 öne geçer Sivas karşısında yüreklerde şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlar. Sonrasında kendi maçımıza dönülür, Cisse’nin pasında araya sarkan Holosko Beşiktaş’ı şampiyonluğa yaklaştıran golü atar ve takımımız 0-1 öne geçer. Herşey şampiyonluk için yeterli duruma gelmiştir. Fakat oynanan oyun özellikle son dakika krizlerine alışkın olan bizler için pekte iç açıcı değildir.

follow İkinci yarılar başlar şok bir gol ile Sivas golü bulur. Biz galip geldiğimiz sürece bunun bir önemi yoktur ama gelde bunu yüreklere anlat. Tello’nun oyundan çıkması Delgado’nun sakatlığı derken lidersiz kalan takımımız 63’te İbrahim Toraman ile örümcek ağlarını temizleyerek golü bulur. 0-2 öne geçen takımımız şampiyonluğu iyice perçinlerken taraftar hazırlıklara başlamıştır. Galatasaray maçından 82. dakikada gelen Nonda’nın gol haberi ise artık herkesi sokaklara dökmüştür.

http://diebrueder.ch/piskodral/6049 Beşiktaş 6 yıl aradan sonra 13. şampiyonluğunu maç bitimiyle ilan etmiş Mustafa Denizli Beşiktaş’ı şampiyon yapan ilk Türk teknik direktör ünvanını almıştır. İşte öyle 34. hafta maçlarından birinde kimi Denizli’de şampiyonluğu kaçırırken kimi de şampiyonluğunu ilan etmişti!!!

Bu yazı hakkında bir şeyler söylemek istiyorsan yorum yaz...

error: İçerik korunuyor!!!